Як відмити фарбу для волосся з шкіри. Як позбутися слідів фарби для волосся.

Багато жінок звикли фарбувати волосся в домашніх умовах. Тому їм знайома ситуація, коли потрібно терміново очистити шкіру обличчя від темних плям. Сліди від фарби найчастіше залишаються на лобі, вухах і шиї, іноді на кистях рук. Звичайно, бажано перед фарбуванням волосся змастити ці зони спеціальним кремом. Але буває, що й це не допомагає. Як же відмити фарбу для волосся з шкіри?
Інструкція
1
Якщо після фарбування з'явилися темні сліди на шкірі, візьміть ватяний тампон і змочіть його мильною водою. Потім ретельно потріть тампоном всі плями від фарби. Для цих же цілей за умови, що фарба не проникла в глибокі шари шкіри, підійде і будь скраб або шампунь.
2
Якщо ви занадто пізно помітили на шкірі сліди від фарби або ж мильний тампон і скраб не допомогли, повторіть подібну процедуру ще раз. Тільки замість мила використовуйте спирт, горілку чи інші спиртовмісні розчини (одеколон, лосьйон для догляду за шкірою обличчя).
3
Існують і спеціальні засоби, які призначені для очищення шкіри від слідів хімічної фарби для волосся: Igora Color Remover, Dikson Remover, UTOPIK CLEANER і Hair Light Remover. Вони бездоганні, але досить дорогі.
4
Багато для подібних цілей застосовують більш дешеве засіб. Це «Локон». Його основне призначення - хімічна завивка волосся. «Локон» має різкий специфічний запах. Але після його застосування також зникнуть сліди від фарби. При частому фарбуванні волосся бажано запастися цим недорогим засобом.
5
Таким же чином можна застосовувати перекис водню, рідина для зняття нігтів і навіть ацетон. Часто їх використовувати не можна. Вони можуть завдати шкоди вашій шкірі.
6
Є дуже багато коштів, нешкідливих для шкіри. Вони завжди є в будинку. Очищайте сліди фарби ватним тампоном, просоченим теплим рослинним маслом. Можна взяти часточку лимона і їм потерти темні плями. Лимонна кислота має такий же ефект.
7
Щадне засіб - зубна паста. До складу зубних паст входять засоби для чищення. Тому нею теж можна видаляти залишки фарби. До того ж вона не подразнює шкіру.
8
Якщо необхідно терміново відмитися, то застосуйте пілінг. Нанесіть кислотний склад на шкіру для розбухання, потім її обережно потріть. Інакше можна викликати шкірне роздратування. Поверхневий пілінг можна зробити відразу на все обличчя. Ця процедура швидко відновлює шкіру. Вона стає свіжою і приймає рівний і красивий колір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BmIZrAXKsA0
При домашньої фарбуванні волосся важко уникнути попадання фарби в невідповідні місця - на шкіру, на одяг, на предмети інтер'єру, і на інші речі вашого будинку. Стійку фарбу для волосся не завжди просто відмити і відтерти, тому, якщо ви забруднили шкіру або одяг фарбою, якнайшвидше прийміть заходи з очищення забрудненої поверхні. У цій статті ми розповімо, як позбутися слідів від фарби для волосся в домашніх умовах.
Інструкція
1
Щоб запобігти потраплянню фарби на одяг, надягайте перед фарбуванням річ, яку вам не шкода - старий халат або майку. Закривайте плечі поліетиленовою накидкою або непотрібним рушником, користуйтеся захисними рукавичками. Це допоможе уникнути надмірного забруднення.
2
Якщо фарба все ж потрапила на одяг, відразу зніміть річ і заперіть забруднене місце господарським милом або пральним порошком в теплій воді. Якщо пляма було помічено не відразу, спробуйте вивести його, побризкав на забруднену область лаком для волосся , після чого знову виперіть тканину.
3
Розбавте оцет в теплій воді і протріть їм пляма на тканині, після чого замочіть річ в суміші води й аміаку. Також позбутися плями можна, використовуючи універсальний плямовивідник з магазину господарських товарів, або обробивши пляму тампоном, змоченим в гасі або бензині. Після обробки цими складами тканину потрібно обов'язково випрати.
4
Якщо фарба потрапила на шкіру, якнайшвидше змийте її. Найчастіше фарба при домашньому фарбуванні потрапляє на лоб, шию і вуха, а також на шкіру рук над кордонами захисних рукавичок. Якщо фарбу не ліквідовувати відразу, вона може вбратися в шкіру, і вивести її буде непросто.
5
Щоб фарба змивалася легше, перед фарбуванням змастіть жирним кремом ті області, які найбільше ризикують отримати забруднення. Просочіть милом ватний тампон і ретельно протріть забруднену шкіру.
6
Цей спосіб допомагає в тому випадку, якщо пляма свіже - якщо ж воно вже в'їлося в шкіру і засохло, змочіть ватяний тампон в спирті або одеколоні і знову протріть шкіру. Також ви можете обробити обличчя і руки скрабом, а потім потерти губкою і промити теплою водою з милом. Змастіть забруднене місце на обличчі засобом для зняття макіяжу або рослинним маслом.
7
Також від плям на шкірі допомагає ватний тампон, змочений в мильній воді і сигаретному попелі.