Як навчитися англійської мови.

Питання, як вивчити англійську мову, цікавить не тільки школярів і студентів, стурбованих прийдешніми іспитами. Вивчити англійську прагнуть любителі подорожей і зарубіжних поїздок, цінителі літературних шедеврів в «оригіналі» і технічні фахівці, що освоюють закордонні новинки техніки та електроніки. Для того, щоб вивчити англійську мову легко і без напруги, потрібно дотримуватися ряду простих правил.
Вам знадобиться
  • - російсько-англійський і англо-російський словник
  • - програма Skype
  • - аудіокниги на англійській мові
  • - адаптовані книги англійською мовою
Інструкція
1
Незамінним помічником в справі вивчення англійської мови для вас стане словник. На перших порах цілком достатньо невеликого кишенькового словника, проте з плином часу може знадобитися більш докладний словник іншомовних слів, синонімів і метафор.
2
В першу чергу необхідно регулярно читати і перекладати зі словником хоча б одну сторінку тексту. Для того щоб процес навчання був максимально цікавим, варто підібрати літературу по своєму смаку: фантастичний роман, дитячу казку, короткі гумористичні оповідання. Однак для початку краще вибирати адаптований варіант, в іншому випадку з перекладом фразеологізмів та ідіом можна промучувати не один день.
3
Розвивайте слухове сприйняття іноземної мови. Для цієї мети необхідно взяти за правило щодня слухати аудіокниги, казки або аудіо розповіді англійською мовою. Слухати їх можна практично скрізь: по дорозі на роботу, на кухні, під час прогулянки або прибирання в гаражі. Дуже хороший ефект дає прослуховування вже знайомих по прочитаним книгам аудіо файлів англійською мовою.
4
Не менш важлива і розмовна практика. Навіть якщо ви вільно володієте технікою перекладу, читаєте фахову літературу без словника, англійська розмовна мова вимагає постійної практики. Звичайно, розмовляти з самим собою зовсім не цікаво, тому для мовної практики можна використовувати будь-яку можливість бесіди англійською мовою. При наявності комп'ютера та Інтернету вас може виручити Skype. За допомогою програми Skype можна познайомитися з носієм англійської мови в Америці, Великобританії, Австралії чи Канаді. Спілкуватися можна з будь-якою людиною, що розділяє ваші інтереси в сфері маркетингу, в'язання, садівництва, собаківництва та т.п. Таке спілкування буде не тільки корисним для вивчення англійської мови, а й цікавим. При цьому подібна мовна практика абсолютно безкоштовна і, крім взаємного задоволення від спілкування і користі для вивчення англійської мови, не буде коштувати ні вам, ні співрозмовнику нічого.
5
Відмінний результат дає практика самостійного складання текстів чи віршів англійською мовою. На перших порах ваші «опуси» можуть бути сміховинно кострубатими і позбавленими сенсу, проте з кожним днем оповідання, нотатки або просто записи про поточні події будуть стає все більш осмисленими, чіткими і навіть витонченими. Писати замітки англійською мовою краще, користуючись словником, запам'ятовуючи і використовуючи в подальших текстах синонім і метафори. Спроби викласти свої думки англійською мовою поступово поволі привчать вас роздумувати іноземною мовою. І коли ви зловите себе на подумки висловленої фразі англійською, можете тріумфувати: англійська мова успішно освоєно!
Корисна порада
Наполегливість і сталість - запорука успіху у вивченні англійської мови.