Як позбутися від солі в шиї.

Відкладення солей виникає в результаті порушення обміну речовин, неправильного харчування, малорухливого способу життя. Відкладення солей відбувається, як правило, в суглобах і шиї . Найчастіше, це призводить до неприємних наслідків. Народна медицина пропонує безліч рецептів, завдяки яким дану проблему можна вирішити.
Вам знадобиться
  • коріння соняшнику, вода, чорна редька, макухи релькі, цукор, мед
Інструкція
1
Наберіть коріння соняшника. Промийте, обріжте зайве і висушіть. Подрібніть до розміру горошини. Це основа для чаю. Зберігати її слід в теплому сухому місці без доступу яскравого світла.
2
Щоб приготувати дев'ять літрів чаю, закип'ятіть три літри води з корінням соняшника (1 склянка). Кип'ятити необхідно не більше двох хвилин. Даний настій пийте впродовж трьох днів, після чого приготуйте чай на три літри, використовуючи всі ті ж коріння. При цьому кип'ятити слід сім хвилин.
3
На основі тих же коренів приготуйте чай втретє, збільшивши час кипіння до 15 хвилин. Курс лікування - 30 днів. Результати стануть очевидними через 14 днів. Солі почнуть залишати організм. Коли сеча стане прозорою, курс можна припинити.
4
Курс лікування чаєм з коріння соняшнику вимагає відмови від гострої та солоної їжі. Однак зовсім виключати сіль з раціону не можна.
5
Солі прекрасно виводяться з шиї і всього організму за допомогою соку чорної редьки. Крім того, він робить благотворний вплив на нирки, сечовий і жовчний міхур, кровоносні судини.
6
Помийте і почистіть 10 кг редьки. Бульби разом зі шкіркою пропустіть через соковижималку. Має вийти близько чотирьох літрів соку і макуха, викидати який не можна. Сік слід зберігати в холодному месте.Прінімайте по одній чайній ложці через годину після прийому їжі. При цьому дозу слід поступово збільшувати. За три тижні необхідно довести до 100 мл.
7
В макухи додайте цукор або мед. На 1 кг макухи беруть 0,5 кг цукру або 300 г меду. Перемішайте і викладіть в банку. Зберігайте в теплому місці під тиском.
8
Приймайте макухи по 3 ст. ложки під час прийому їжі, коли закінчиться сік. Даний курс лікування вимагає обмеження у вживанні солі. Макухи не тільки виводять солі, а й зміцнюють імунітет. Варто відзначити, що спочатку курсу можливі больові відчуття.