Як откашлять мокроту. Довго не проходить мокрота.

Нерідко звичайна застуда дає ускладнення у вигляді кашлю, який не проходить дуже довго. Щоб полегшити стан і вивести мокроту, потрібно приймати деякі засоби і сприяти откашливанию. Якщо у вас не відходить мокротиння, а в легенях з'являється ниючий біль, то негайно зверніться до лікаря, кашель може перейти в хронічну форму або в обструктивний бронхіт.
Інструкція
1
Щоб мокрота стала не в'язка, пийте багато рідини. Кількість води, морсу, соку має становити близько 3-4 літрів на день, звичайно, випити стільки зможе не кожен, але потрібно трохи постаратися, інакше мокрота просто не зможе пересуватися по бронхах. Якщо відкашлювання довго не відбувається, притому хрипи в легенях є, це дуже небезпечно, так як в слизу починають розвиватися хвороботворні бактерії.
2
Приймайте муколітичні засоби рослинного походження протягом 15-25 днів, вони не заподіюють шкоди здоров'ю, але провокують висновок мокротиння з легенів. Якщо ви приймаєте медичні лікарські препарати, то дотримуйтесь вказівок лікаря. Але пам'ятайте, що після зникнення всіх симптомів, ви повинні приймати засіб ще кілька днів, не кидайте лікування на півдорозі.
3
Коли ви відчуваєте, що мокрота високо в бронхах, подихайте якомога глибше і постарайтеся покашляти. Деяким людям допомагає добре відкашлятися наступний спосіб: потрібно випити дві склянки води, полежати на спині близько 30 хвилин, глибоко подихати через рот і з силою покашляти. Мокрота має відійти.
4
Також можете використовувати і прогрівають процедури, вони мають дратівливим ефектом і провокують легкі до скорочення, а мокрота починає відходити під вплив тепла. Використовуйте грілку, ставте гірчичники, банки або здійснюйте інші теплові впливи на грудну клітку. Наприклад, можете розжарювати сіль і висипати її в шкарпетку або шаль (подверніте краю, щоб сіль не висипалася) і кладіть своєрідний компрес на груди. Лежите з ним близько 1 години, відкашлювання після цього стає рясним.
5
Для поліпшення відходження мокроти можете відвідати терапевта, і він дасть вам направлення на физиолечение. Не варто займатися лікуванням кашлю самостійно, особливо якщо мокрота в'язка і виходить дуже погано, можуть з'явитися ускладнення, на лікування яких піде маса часу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2TR9iSJISB8