Як намалювати мишеня.

Мишки є одними з найпопулярніших героїв мультфільмів. Згадати хоча б самого популярного мишеняти в світі - Міккі Мауса і його подругу Міні, або пустотливого мишеняти Джеррі, невтомно ізводящіх кота Тома. Намалювати мишку дуже легко, якщо робити це по етапах.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - альбомний аркуш.
Інструкція
1
Намалюйте прародительку мультяшних мишей - звичайну мишу-полівку. Для цього накресліть два овалу - один великий посередині і, що перетинає його маленький праворуч і вище. Великий овал - це тулуб мишки, а маленький - її головка. Так як мордочка у мишки витягнута, до маленького овалу прірісуйте трикутник. Перекриваючи овал внизу, ліворуч намалюйте коло - це задня, видна нам лапка миші. Проведіть від цього кола дугу через великий овал до маленького, трохи увігнуту на місці, де у мишки животик і більше вигнуту, об'ємну там, де у мишки грудка.
2
У цьому місці намалюйте два незакінчених овалу - один великий - це підстава передньої лапки, яке нам видно, якщо мишка сидить до нас боком. На голові намітьте вушка миші. Заднє вушко буде теж видно нам, але лише небагато. Намалюйте лапки, що йдуть з підстав, які ви намітили. Пам'ятайте, що суглоби у мишки розташовані, як у багатьох тварин, що ходять на 4 лапах - вони вигинаються у зворотний бік. Намітьте хвостик, він буде довгим, трохи ширше біля основи і зовсім тонкий до кінця.
3
Тепер прорисуйте деталі - підстави і внутрішню поверхню вушок, пальчики на лапках, хвостик. Намалюйте очей. Він трохи витягнутої форми, зовнішній кут ока вище, а нижній трохи опущений до носа. Носик позначте невеликим трикутником. Намалюйте вусики мишки. Зітріть зайві лінії начерки. Позначте тіні, м'яко растушевивая олівець. В очках намалюйте відблиски, це дуже пожвавить малюнок. За допомогою штрихування прорисуйте хутро на спинці, грудці. Мишка готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DhWi-2Ju7eo
Веселий мишеня Джері - герой одного з найпопулярніших мультфільмів. Над його витівками сміються дорослі і діти, так що не виключено, що в один прекрасний момент ваш малюк попросить намалювати улюбленого героя. Що ж, немає нічого неможливого.

Все починається з голови

Джері, якого в деяких перекладах чомусь перейменували в «Джері», як непосидюча дитя, ні хвилини не сидить на місці. Він готовий цілу вічність чекати свого друга-ворога Тома, щоб зробити якусь капость. Обидва персонажа можуть брати найнеймовірніші пози, так що навряд чи варто малювати кого-небудь з них стоять по стійці «струнко». Малювати краще поетапно, а починати зручніше з голови. Вона у Джері досить велика. За пропорціями постать цього персонажа найбільше нагадує тіло дитини. Намалюйте коло, а щоб персонаж ваш здавався більш природним, зробіть коло трохи нерівним - нехай бік, що ближче до вас, буде опуклою, а далека - більш плоскою. Намітьте місця для вух та носа. Ніс можна відразу ж і накидати - це невеликий неправильний овал.
Для начерку більше підходить добре заточений твердий олівець. Деталі й контури промальовувати більш м'яким.

Намалюйте вушка

У мишеняти - великі круглі вуха. Але, оскільки він стоятиме до глядача в напівпрофіль, кола перетворюються в овали, причому одне вухо видно повністю, а друге - лише частково. У того, що ближче до вас, лінія з'єднання з головою здається майже прямий. Цю лінію потім треба буде прибрати.
Точно такі ж вушка будуть і у Міккі-Мауса, і у приятелів кота Леопольда.

Тулуб

Тіло у Джеррі приблизно в два рази менше голови. Представляє воно собою квадрат із закругленими кутами або трапецію. Повністю контур обводити не обов'язково, тому що у мишеняти є ще руки, для яких потрібно залишити місце. До нижньої частини тулуба прірісуйте короткі штанці. Штанина, що ближче до вас, буде трохи ширше другий.

Руки і ноги

Намалюйте з того боку, який Джеррі повернуть до вас, плече - дугу. Зовнішній контур цієї дуги продовжите прямою лінією, щоб онаоказалась на тілі мишеня. Проведіть до неї паралельну пряму лінію. Намалюйте другу руку. Це просто смужка, трохи коротше першою. У ручці мишеня може тримати, наприклад, сир, морозиво і т.д. Ноги Джеррі - дві смужки, розташовані один до одного під кутом. Намалюйте кисті рук -вони досить великі, і ступні, що представляють собою овали.

Мордочка і решта

Силует мишеняти у вас готовий. Залишилося промальовувати деталі. Візьміть більш м'який олівець. Намалюйте очі - вони у Джері круглі і великі. Не забудьте, що зіниці повинні знаходитися в одних і тих же місцях кіл, інакше ваш мишеня буде виглядати косооким. Прорисуйте мордочку, вуса, вії і усміхнений рот. Намітьте складки одягу - зморшки на ліктях, поясі, штанях. Намітьте лінії і шнурки на кросівках. Ваш мишеня готовий. До речі, його друга-ворога Тома можна малювати в тому ж порядку, тільки пропорції будуть іншими.