Як намалювати щурів. форма миші щури.

Щури в мультиках завжди зображуються як негативні персонажі. Хоч вони і схожі на своїх родичів мишей, але все ж мають деякі відмінності - більш хижий оскал, очі більшого розміру, кігті. Намалювати щура можна в кілька етапів.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - альбомний аркуш.
Інструкція
1
Для початку намалюйте два овалу - великий посередині, а зверху справа маленький. Овали повинні перетинати один одного. Зліва намалюйте коло. Він повинен розташовуватися на великому овалі і злегка виступати за нього вліво і вниз. Це підстава, стегно задньої лапи. Овали повинні бути витягнутими, так як у щурів довгасте тіло і більше приосадкувате, ніж чим у мишей. До мордочці-овалу прірісуйте витягнутий трикутник, щоб позначити подовжену морду щури.
2
З'єднайте коло стегна з головкою, провівши дугу через великий овал. У місці, де у пацюка живіт, дуга буде вигинатися, навіть перетинаючи великий овал, а ближче до грудей, навпаки, буде опуклою, але не занадто. У щурів невелика грудна клітка. На місці, де ви намалювали груди, намалюйте два полуовала для позначення заснування передніх лап, вони повинні бути витягнуті донизу.
3
Намалюйте лапи щура - пам'ятайте, що коленочние і ліктьові суглоби у тварин, що ходить на чотирьох лапах, вигинаються у зворотний бік. Прорисуйте лапи, пальчики і намалюйте на них кігті. Вони у щурів досить довгі, так як потрібні їм для того, щоб чіплятися за вертикальні поверхні. Намалюйте вушка щури - вони зовсім маленькі і розташовані з боків голови, можна намалювати їх у вигляді незакінченого овалу, витягнутого горизонтально і має розрив там, де вухо приєднується до голови. Пам'ятайте, що за рахунок того, що у пацюка дуже маленькі вушка, як би вона до вас не стояла, навряд чи вам буде видно відразу обидва вуха. Намалюйте очі. Вони довгастої форми, зовнішній край вище, внутрішній кут ока трохи опущений до носа. Ніс позначте невеликим трикутником, від нього йдуть невеликі щічки з яких ростуть вуса.
4
Зітріть зайві лінії-начерки, прорисуйте деталі - внутрішню поверхню вушок, кігтики, вічка, відблиски в очах. Намалюйте великий тонкий довгий хвіст. Він у щурів голий, безволосий, трохи товщі біля основи і зовсім тонкий до кінця. Позначте тіні, м'яко растушевивая олівець. Щур готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Gmo7Bsb4MOw