Як намалювати пуделя.

Пудели собаки шляхетні. Вони просто створені для того, щоб ними милувалися і захоплювалися. Свою багату кучеряву шевелюру вони несуть на тонких витончених ногах. Їх гостра морда і сумний погляд допомагає їм зачаровувати кожного, хто їх бачить. Намалювати пуделя не складно, якщо слідувати простим інструкціям і уважно за ними спостерігати.
Інструкція
1
Намалюйте трапецію. Вузьке її підставу розташоване праворуч, а широке - зліва. Широка основа - груди. Від широкого підстави вниз намалюйте ще трапецію. Вона повинні бути вузькою і витягнутою, це передні ноги пуделя .Задніе ноги потрібно малювати з декількох частин. Стегно намалюйте у вигляді овалу, призахідного на трапецію тулуба. Овал витягнуть вертикально і трохи відставлений назад, так як пудель стоятиме в виставкової стойке.Нарісуйте невеликий прямокутник шиї, перетинає трапецію. Голову позначте колом. Пам'ятайте, що у пуделів дуже витягнута морда, до кола підмалюйте трикутник.
2
Так як у пуделів дуже багата шевелюра, кучерява і щільна, це є основою малюнка. Пуделів прийнято стригти, роблячи з припічку кульки. Для того, щоб намалювати об'ємну грудну клітку пуделя , накресліть коло. Краї широкого підстави трапеції повинні лежати на ній. Також намалюйте окружність в кінці передньої лапки - там теж залишають хутро при стрижці. Від стегна задньої лапки, позначеного окружністю, можете намалювати 3-4 окружність поменше, або, трикутник, гострим підставу до низу. Внизу також розташовуватиметься хутряної кульку. У пуделя висячі вушка, в основі яких часто зав'язую бантики. Їх можна намалювати у вигляді овалу, витягнутого вертикально і круга. Вушка розташовуються з боків голови.
3
Хвіст пуделя тонкий, прямий. Трохи ширше біля основи тонкий до кінця. Не дуже довгий. На кінчику хвоста хутряної кульку. Прорисуйте деталі очі. Вони трохи довгастої, мигдалеподібної форми. Верхня щелепа трохи більше витягнута, ніж нижня, Ніс позначте невеликим трикутником. З'єднайте стегно собаки з грудьми дугою. Дуга буде сильно вигнута в тому місці, де у пуделя живіт. Він у таких собак дуже запалий. До грудей дуга навпаки вигнеться. Намалюйте бантики на вушках, позначте завитки шерсті. Накладіть тіні за допомогою мякой розтушовування олівця. Пудель готовий.
Зверніть увагу
Як намалювати пуделя - покроковий урок малювання для дітей. Чарівний окатий щеня, напевно цей малюнок захочеться навчитися малювати всім ...
Корисна порада
Продовжує собачу тематику урок про те, як малювати пуделя! У минулих уроках ми малювали Стрижуть пуделів теж особливими способами, залишаючи в деяких місцях помпони. Бувають, правда, пуделі і із звичайною стрижкою, це ті, яких не водять на виставки. Одного з них ми зараз і намалюємо.