Як плавити алюміній. розплавити алюміній домашніх умовах.

Хотіли зробити алюмінієвий медальйон коханій дівчині, подарунок дружині або просто невеликий талісманчік з алюмінію собі? Зробити це досить легко. Виготовлення невеликої деталі простої форми з такого легкоплавкого металу, як алюміній , підвладне абсолютно будь-якому майстрові-любителю в домашніх умовах. Але алюміній потрібно плавити правильно.
Інструкція
1
Виготовте ливарну форму. Змайструвати її можна з дощок і опоки будь-якого розміру і виду. Можливий варіант розбивання отриманого ящика на кілька форм, шляхом вставляння поперечних планок. Додайте в ливарну форму формувальний пісок (75%), глину (20%) і кам'яновугільну пил (5%) у вказаному співвідношенні. Утрамбуйте добре додану суміш.
2
Візьміть модель, за якою буде виготовлятися деталь. Відіжміть свою модель в добре утрамбованої землі, яку ви насипали в свою форму. Пам'ятайте, від вашого віджиму будуть залежати не тільки якість самої деталі, але і стан її елементів. Посипте відбиток графітом і тальком.
3
Підготуйте піч (невеликий горн або муфельну піч). Візьміть сталеву або чавунну ємність з носиком.
4
Візьміть алюміній і нагрійте цей метал. Витримайте його 5 хвилин після розплавлення в печі для максимального розігріву.
5
Виливайте розплавлений метал в свою форму тонкої безупинної струменем, так, щоб не відбувалося при цьому розмивання форми. Дайте алюмінію охолонути і затвердіти.
6
Вийміть виріб з форми. Як правило, воно матиме якусь шорстку поверхню, зважаючи специфічних властивостей форми.
7
Обробіть готовий виріб. Для цього можна застосувати наждачний папір або шліфувальний інструмент.Модель вашого вироби готова. Це відмінний подарунок, зроблений своїми руками.
Зверніть увагу
Увага! Якщо ви виливали з алюмінію брелок або медальйон, то після відливання слід виконати невелику дірочку для протягування ланцюжка або кріпильного кільця, а вже потім проводити шліфувальні роботи.