Як визначити дитини індиго.

Визначити дитини індиго можна за характерними особливостям, але легко і помилитися, адже це відхилення дуже схоже на інші - аутизм або гіперактивність. Але більш точне визначення психічного стану малюка може дати тільки психіатр, самостійні доводи є лише припущенням. Ясно одне, якщо ви помітили якісь відхилення в поведінку свого дитини , негайно відвідайте лікаря, поки це ще можливо хоч якось скоригувати. Індиго - не хвороба, а особливий стан нервової системи і специфічна реакція мозку на що відбуваються явища.
Інструкція
1
Діти індиго в основному імпульсивні і надмірно активні. Вони доставляють масу проблем батькам, так як встигають все і відразу, наприклад, щось зламати, впустити або просто неадекватно себе вести. Гіперактивність заважає нормальній концентрації уваги на чомусь одному, вони погано ладнають з однолітками і займаються якимось своїм ділом. Також не завжди вливаються в колектив і намагаються уникати близьких дружніх контактів з іншими малюками.
2
Рідше діти спокійні і замислені, але це явище далеко не завжди має під собою відхилення схоже з індиго, частіше це аутизм. Але відомо, що лікарям простіше ставити його в якості основного діагнозу, ніж незрозуміле російським медикам і далеке назва індиго. Будьте обережні, якщо вашому малюку поставили аутизм, краще пройдіть додаткове обстеження у іншого спеціаліста, адже психіатри можуть і помилятися.
3
З п'яти до чотирнадцяти років мозок дитини ще не готовий для сприйняття всієї інформації, але так як у дітей індиго добре розвинені обидві половини головного мозку, вони змушені її переробляти Частіше в цьому віці трапляються нервові зриви, небажання вчитися і ненависть до оточуючих людей. Психосоматичні відхилення можна підкоригувати медичними препаратами, які повинен підібрати лікар індивідуально залежно від симптоматики.
4
Ви можете помітити, що дитина може однаково добре писати обома руками, так як обидві півкулі мозку активні. Це не відноситься до лівшам, а тільки до тих дітей, які можуть саме двома руками однаково добре виконувати різну роботу. Їм не складає труднощів написати контрольну з математики лівою рукою, а диктант з російської правій - це для них не принципово.
5
Діти індиго нагадують схрещені операційні системи для комп'ютерів - Windows і Linux. Іншими словами, вони можуть практично все. Відхилення в роботі нервової системи хоч і мають місце бути, але частіше діти навпаки, надзвичайно розумні і кмітливі, вони запам'ятовують масу інформації.
6
Якщо у вас, хоч раз була ситуація, коли дитина вивчив вірш буквально за секунду, а ще через одну мить його благополучно забув, але через п'ять хвилин пригадав, не заглядаючи в підручник, значить, у нього активні дві половини мозку - він індиго. В період перемикання однієї півкулі на інше, діти згадують одне й забувають про інше, а в наступні п'ять хвилин можуть відтворити те, що забули і забути те, що пам'ятали. І так регулярно.
7
За будь-яких відхиленнях слід відвідати психіатра. Після результатів комп'ютерної томографії мозку, взяття аналізів та інших маніпуляцій, дитині поставлять діагноз. Але пам'ятайте, індиго НЕ схоже з шизофренією або іншими психічними відхиленнями. Ваша дитина повністю здоровий і розумний, але тільки зі своїми особливостями. Такі діти навчаються в загальноосвітніх школах, грають із звичайними дітьми. Іноді стають вундеркіндами. Просто поки мозок ще не зовсім розвинений, дитини потрібно огороджувати від сильного потоку інформації, інакше у нього буде відбуватися "перезавантаження" головного мозку, і малюк буде на час втрачати частину інформації.
Ясновидюща Ненсі Енн Тепп стверджувала, що в кінці 70-х років минулого століття стали народжуватися діти з аурою кольору індиго . Незвичайний не тільки колір їх аури, але й уміння і риси характеру. Як дізнатися такої дитини?
Інструкція
1
Визначте рівень інтелекту і творчої діяльності дитини: чи часто він видає нестандартні рішення проблем, нетрадиційно мислить, робить щось не так, як усі. Такі діти здатні вирішувати досить складні завдання. І у них на все є своя думка.
2
Зверніть увагу на те, що прийнято вважати дитячими фантазіями. Якщо дитина ділиться з вами дивовижними розповідями про інші світи, планетах, стверджуючи, що це не вигадка, а чиста правда, розповідає про свої минулі життя, ангелів, таємниці Всесвіту, то перед вами скоріше всього дитина-індиго.
3
Проаналізуйте стосунки дитини з однолітками. Як правило, діти-індиго погано сходяться з дітьми свого віку. Індиго практично завжди асоціальні. У них підвищена самооцінка і вони не сприймають ніяких заборон. До того ж дитина-індиго схильний до філософських міркувань, не властивим її віку, а тому він нецікавий дітям ні в дитсадку, ні в школі.
4
Придивіться до відносин дитини з природою і тваринами. Діти-індиго часто розмовляють з деревами, тваринами і запевняють, що чують їх.
5
Покажіть дитину лікарю, особливо якщо дитина некерований, не здатний зосередитися на якомусь занятті, легко відволікається, ніколи не завершує розпочате. Часто дітям-індиго ставлять діагноз синдром дефіциту уваги, викликаного гіперактивністю (СДУГ) і навпаки (дітей з таким діагнозом називають дітьми-індиго, навіть якщо у них більше немає ніяких інших характерних для індиго чорт).
6
Проконсультуйтеся у психолога, який проведе тести і зможе точніше визначити, чим викликане нестандартну поведінку дитини. Часто батьки видають бажане за дійсне. Спеціаліст же визначить рівень інтелектуального розвитку дитини, чи відповідає цей рівень віку дитини або значно перевищує його.
7
Зверніться до екстрасенса, який вміє побачити ауру. Прийнято вважати, що у дитини-індиго аура глибокого синьо-фіолетового кольору, т. Е. Кольору індиго. З'ясуйте, якого кольору аура у вашої дитини.
Зверніть увагу
Багато вчених вважають, що за терміном «дитина-індиго» батьки ховають власну неспроможність і невміння зрозуміти дитину, а його розпещеність і невихованість видають за оригінальність.