Як купити хороший фотоапарат.

Фотографія рік за роком стає найактуальнішим і популярним видом мистецтва. І це очевидна закономірність. Навчитися фотографувати може кожен. Для цей необхідно лише придбати певні навички фотозйомки і, природно, хороша фотокамера. Кожен виробник пропонує на ринку послуг безліч моделей. І кожен фотоапарат за своїм хорош.Ведь дійсно, на смак і колір товаришів немає. Але як і в будь-якій справі, при покупці існує кілька основних критеріїв, які необхідно враховувати покупцеві.
Інструкція
1
Все більшу перевагу в сучасному світі віддається цифровим фотокамерам. Розвиток техніки не стоїть на місці, і майже в кожному будинку є персональний комп'ютер, тому вирішимо, що будемо розглядати тільки цифрові моделі. Тим більше, що у цифри є ряд переваг перед плівковим товаришем. Перше, зручність використання. Немає необхідності постійно купувати плівку, а знімки можна зберігати і редагувати на своєму ПК. Друге і найголовніше, так це те, що для того, щоб переконатися чи вийшов знімок, не потрібно йти в магазин і проявляти плівку. Результат можна подивитися відразу ж і при необхідності перезняти кадр. Багато фірм-виробники переходять на цифру, в основному тільки тому, що плівкові фотоапарат и уже вичерпали ліміт свого розвитку, плівка вже досягла досконалості. У відмінності від цифрової техніки, яка продовжує розвиватися величезними темпами.
2
Вибирайте камеру по своїх потребах. Зробіть пару знімків при покупці в магазині. Перевірте, чи влаштовує вас їх якість. Вирішіть скільки мега піксельний фотоапарат ви хочете. Матриці бувають двох типів: CMOS (застосовується або в найдешевших мильниці, або в найдорожчих дзеркальних фотокамерах) і CCD (встановлюється в камерах середнього класу). Звичайно, чим більше розмір матриці, тим краще. Але для отримання хороших знімків досить 3-4 мега пікселів.
3
А тепер про головне. Запитайте будь-якого досвідченого фотографа, і він відповість вам, що найважливіше це оптика і світлочутливість. При виборі фотоапарат а, подивіться яка оптика на ньому стоїть. Зверніть увагу, хто виробник. Логічно припустити, що в недорогих моделях невідомих брендів на дорогу оптику можна не розраховувати. Світлочутливість, або ж світлосила теж дуже важлива. Чим вона вища, тим краще будуть виходити ваші знімки при зйомці в сутінках і при темному освітленні, тобто в підсумку ви отримаєте менше шумів і білих точок. Більшість фірм вказують светосилу в співвідношенні із звичайною плівкою (100, 200 і т.д.), чим більше ця цифра, тим краще. Також світлочутливість показують в люксах. В даному випадку, чим менше, тим краще.
4
Фотоапарати діляться на два види: компакти і дзеркалки. Основна їх відмінність в тому, що в компактній фотокамері об'єктив не змінюється, він вбудований раз і назавжди. У дзеркальних же фотоапарат ах фотооб'єктиви змінюються при зміні завдання. Наприклад, є макро і теле-об'єктиви, "портретник" і так далі. Якщо ви ще не впевнені, чи будете ви надалі захоплюватися фотографією, не женіться за дорогими моделями. Догоряючи дзеркальна камера сама по собі ще нікому не дає хороших і красивих знімків. Погодьтеся, буде прикро, якщо ви витратите велику кількість грошей, а вони будуть припадати пилом на полиці. Навіть дешева "мильниця" при хорошому освітленні може дати чудові знімки. Якщо ви захопитеся фотозйомкою, повірте, через час ви самі будете знати який саме апарат вам потрібен.