Як одягнутися в мороз.

У сучасному, швидко мінливому світі, людині доводиться нелегко. Літня аномальна спека, осіння сльота негативно впливають на здоров'я. Але ні що так не розхитує імунітет людини як зимові холоди. Крім більш-менш нешкідливою застуди людині може загрожувати обмороження чи навіть інфаркт міокарда. Тому дуже важливо правильно одягатися.
Інструкція
1
Головний убір обов'язковий! Справа в тому, що 90% тепла людина втрачає при охолодженні голови. В'язані шапки повинні бути вовняними, синтетика не забезпечує необхідного захисту. Хутряні шапки вітаються. На всякий випадок потрібно носити широкої шарф і, коли знадобитися, вкривати їм голову і підборіддя.
2
рукавиці та рукавички теж не варто нехтувати. Так як обмороженню піддаються всі відкриті ділянки тіла. Сучасна мода дозволяє носити рукавички довжиною до ліктів. Це не тільки дуже модно, а й практично.
3
Найактуальнішою взуттям в морози є валянки. Але навіть з такою теплою взуттям необхідно надягати дві пари шкарпеток, бажано вовняних. Важливо зауважити, що взуття повинна вдягатися вільно навіть на щільні шкарпетки, таким чином, між ногою та взуттям утворюється повітряна подушка, що дозволяє утримати тепло.
4
Велике значення відводиться вибору верхнього одягу. Шуби і дублянки виглядають розкішно, але пересуватися в такому одязі важко. Як відомо, шуба щільно до тіла не прилягає, а це означає, що, якщо хутряний виріб буде не достатньо довгим, вітер проникне під одяг. Найбільш зручний варіант - спортивні куртки. Завдяки сучасним технологіям, навіть дуже тепла куртка може бути легкою. Крім того, куртки - це модно. Дуже важливо щоб куртка була правильною довжини. Верхній одяг, що не закриває навіть поперек, протипоказана. При виборі куртки важливо звернути увагу на матеріал і на практичність моделі. Наприклад, краще зігріває одяг з подвійними рукавами: перший шар щільно прилягає до зап'ястя, він зазвичай тонше, а другий, зовнішній, сидить більш вільно.
5
Якщо вам доводиться перебувати в холодному приміщення, дуже важливо що на вас одягнено під верхнім одягом. Добре підійде теплий светр, бажано з високим коміром, утеплені джинси. Вовняні светри неприємно колються, тому на голе тіло краще надягти бавовняну майку. Отже, тепер ви знаєте, як протистояти навіть самому суворому морозу. Бережіть своє здоров'я!
Зверніть увагу
Для того, щоб не замерзнути на вулиці, потрібно знати, як правильно одягатися в мороз. Також існують правила безпеки взимку, дотримання яких допоможе знизити ризик отримання обмороження і допоможе швидше зігрітися після перебування на морозі. Як одягатися в мороз? Одяг взимку повинна бути багатошарова. Це значить, що недостатньо однієї теплої речі.
Корисна порада
Керуватися при виборі одягу потрібно, звичайно, не модними журналами і не вченням про фен-шує, а здоровим глуздом. Одягатися в мороз необхідно таким чином, щоб відчувати себе комфортно. Одяг має зберігати тепло і забезпечувати необхідну рухливість. Крім того, для відчуття комфорту в морозну погоду, потрібно правильно вибрати зимове взуття і головний убір.