Як позбутися від собачого запаху. Як позбутися від собачої шерсті на килимі.

Кожен власник собаки хоча б раз стикався з проблемою запаху вихованця в будинку. Кого-то запах залишає байдужим, а когось буквально зводить з розуму. Як же позбутися від собачого запаху в квартирі? Є ряд нескладних, але цілком дієвих заходів.
Інструкція
1
Потрібний постійний і правильний догляд за собакою: Регулярне миття та обробка вихованця за допомогою спеціальних засобів - зоошампунів, спреїв або пудри. Намагайтеся підібрати шампунь, який підходить саме вашій породі собаки і типом її вовни. Не рекомендується мити собаку часто, використовуючи при цьому гарячу воду і звичайне мило. Це може призвести до посилення запаху від собаки і появи у неї лупи. Деякі власники протирають шерсть свого собаки сумішшю столового оцту (6%) і горілки в пропорції 1: 3. Обов'язково вичісуйте собаку (особливо в період линьки), чистите вушні раковини і, по можливості, зуби (запах тухлої рибою з пащі говорить про наявність зубного каменю). Вичісувати собаку найкраще на вулиці.
2
Після прогулянки обов'язково мийте собаці лапи і живіт (теплою водою без миючих засобів). Іноді запах може виходити від лап собаки, так як потовиділення йде через подушечки. Щоб позбутися цього неприємного запаху , після миття лап, змащуйте подушечки будь-яким дитячим кремом (зволожуючим або живильним).
3
Збалансуйте раціон вашого вихованця, дуже часто причиною запаху від собаки є неправильне годування. Якщо ви прихильник натурального корму, то включайте в харчування собаки нежирне м'ясо + крупа (рис, гречка, геркулес) + сирі овочі (морква, капуста, кабачки). Багато власників годують своїх вихованців готовими кормами (сухими і вологими), до складу яких входять речовини, що усувають запах від собаки.
4
Іноді причина неприємного запаху від собаки ховається за порушенням функції щитовидної залози. Зверніться до ветлікаря на предмет обстеження собаки.
5
Миски, чашки, іграшки та підстилки, якими користується собака теж потрібно регулярно обробляти. Миску для їжі і чашку для води краще всього мити господарським милом, а підстилку прати і добре просушувати.
6
Регулярно проводите прибирання в будинку: суху і вологу. Шерсть, залишена собакою на килимі, меблів та одязі домашніх може бути причиною запаху . При сухого прибирання користуйтеся щітками (силіконовими, гумовими) або потужним пилососом і насадками до нього. Досить пропилососити килим (хоча б раз на тиждень) і собачої шерсті буде набагато менше. Вологе прибирання проводиться за допомогою рідких (порошкоподібних) миючих засобів і допомагає ефективно боротися як з брудом від собаки, так і з її запахом.
Зверніть увагу
Вимушене позбавлення від собаки. Досить часто з собачкою доводиться розлучатися через її «поганого» поведінки, агресії по відношенню до господаря, а іноді навіть через те, що собака стала «непотрібної». У будь-якому випадку, якщо від собаки з якої-небудь причини потрібно позбутися, до цього питання рекомендується підійти відповідально, а не викидати собаку на вулицю.
Корисна порада
гуманний спосіб позбутися від собаки. Уявіть, сталося страшне: ваш ненаглядний (ненаглядная), надивившись "Бетховенів", "Капітанів Рекс", і "Чотирьох танкістів з собакою", раптом втрачає апетит, у нього в очах проступає волога і він (вона) починає канючити: -а давай візьмемо цуценя-а, давай візьмемо цуценя-а, давай візьмемо цуценя. Чергуйте лозину і "Кромвеля" з ласкавим вироком "Тупий, тупий" при одночасній дачі собачого попкорна.