Як облаштувати кімнату дівчині. Як розставити косметику на туалетному столику.

Мати власну кімнату , свій маленький «світ», де знаходяться улюблені іграшки, речі, «секретики», хочуть всі діти - і хлопчаки, і дівчата. А для підростаючої дочки в родині це особливо важливо. Дорослішаючи, вона гостро потребує власного просторі.
Інструкція
1
Кімната для дівчини - її оазис, але не варто створювати його без її відома. Такого роду сюрприз навряд чи буде оцінений по достоїнству. Облаштовувати кімнату краще спільно. Даючи поради, не забувайте про смакові переваги самої дівчини. Найголовніше, щоб було комфортно і затишно їй, а не просто красиво для вас.
2
Найулюбленіша меблі в кімнаті дівчини - її туалетний столик з великим красивим дзеркалом. Саме тут вона буде проводити більшу частину часу. Столик повинен мати як вбудований ящик для зберігання побутових приладів (фен, плойка та ін.), Так і відкриті полички для численної косметики та біжутерії.
3
В кімнаті необхідно створити зону для сну і відпочинку, зону для навчальної діяльності та зону для прийняття друзів. В зоні для сну і відпочинку краще поставити не громіздку ліжко, а розкладний диван, зібравши який, можна забезпечити додатковий простір. Не забудьте про торшер, світильник біля дивана або ліжка, щоб дівчина мала можливість з комфортом почитати книгу перед сном.
4
Робочий стіл повинен бути добре освітлений, мати достатньо ящиків для зберігання книг та зошитів. Бажано, щоб робоча зона знаходилася подалі від зони відпочинку.
5
Дівчата обожнюють, коли в їхній кімнаті багато поличок. Вони з задоволенням розставляють на них рамочки з фотографіями, вазочки, своїх плюшевих звірів, улюблені книги.
6
Шафа для одягу - важлива частина меблів. Якщо дозволяє місце, можна влаштувати справжню гардеробну з вбудованими світильниками і дзеркалом на стінці. Якщо ні, можна обійтися шафою купе, неодмінно з дзеркалом, в яке можна побачити себе на весь зріст.
7
Стіни краще декорувати в світлих тонах, не обов'язково в рожевих. Молочний, ніжно-персиковий колір, світло-блакитний, зроблять кімнату просторней. Головне, щоб самій дівчині подобалося перебувати в цій кімнаті.