Як відкрити магазин парфумерії.

Ще з давніх часів жінки прагнули добре виглядати. Косметика і парфумерія - дуже затребувані товари, майже як їжа і одяг. Саме тому даний бізнес є привабливим для багатьох підприємців.
Інструкція
1
Оберіть місце під магазин . Найважливішим фактором успіху при відкритті магазин а косметики і парфумерії є вдале його розташування. Він повинен знаходитися на центральній вулиці або в великому торговому центрі. Статистика показує, що покупки в магазин ах косметики часто імпульсивні, тому необхідно, щоб якомога більше потенційних покупців бачили ваш заклад.
2
Замовте торгове обладнання для майбутнього магазин а. Скористайтеся послугами дизайнера для розробки нестандартного рішення для оформлення приміщення. Адже типовий магазин парфумерії мало кому цікавий, молоді дівчата охочіше прийдуть в цікаво оформлений заклад.
3
асортимент товару приділіть особливу увагу. Багато жінок користуються продукцією тільки певних марок. У разі, якщо їх не буде в наявності, ви можете втратити частину покупців. Тому у вашому магазин е обов'язково повинні бути представлені відомі марки косметики і парфумерії. На них великий попит, адже виробники вкладають багато грошей в рекламу.
4
Не хвилюйтеся про проблеми з доставкою косметики іноземних брендів. Безліч компаній не продають товари безпосередньо, а користуються послугами дистриб'юторів. Тому ви або зможете купити косметику прямо в РФ, з усіма необхідними документами, або не зможете зробити цього взагалі, в разі якщо дистриб'ютор прийняв рішення поширювати товар самостійно.
5
Чи не продавайте підробки під відомі марки. Жінки, які ними користуються, відразу відчують різницю і більше не відвідають ваш магазин . Вдобавок у вас з'являться регулярні проблеми з контролюючими органами.
6
Важливим фактором є реклама. Досвід показує, що зовнішня реклама - найефективніша. Тому не винаходить велосипед, краще скористайтеся вже готовим рішенням. Також свого роду рекламою є подарункові сертифікати, які подруги можуть дарувати один одному на різні свята.
7
Оформлення торгового залу і розстановка товарів є важливим критерієм успіху магазин а косметики і парфумерії. Найміть відповідального за це співробітника, бажано досвідченого. Крім цього, в магазин е не зайвим буде мати тестери декоративної косметики і духів.
8
Щоб залучити клієнтів, а потім їх утримати, потрібно витратити безліч зусиль і ресурсів. Для цієї мети використовуйте дисконтні карти або карти з накопичувальною системою. Якщо дивитися з психологічної точки зору, то людина, вибираючи з декількох магазин ов, обов'язково вибере той, в якому у нього є знижка.
9
Кваліфікація продавців - це ще один важливий фактор, який впливає на продажі. Організуйте навчання персоналу. Консультанти неодмінно повинні знати, які тіні підходять до цієї помаді, і чому ця пудра коштує 100 рублів, а та - 500.
Зверніть увагу
Відкриваючи свій магазин косметики і парфумерії, будьте готові стикатися з безліччю труднощів. Приготуйте себе до того, що домогтися успіху буде нелегко, як і в будь-якому бізнесі. Але для цілеспрямованої і впевненою в своїх силах особистості немає нічого неможливого. Тому, приклавши деякі зусилля, ви зможете стати власником цілком успішного магазину.
З давніх часів для жінки однією з головних речей є турбота про себе. Саме тому попит на косметику та парфумерію завжди стабільний, як на їжу і одяг. А чоловіки воліють дарувати туалетну воду своїм коханим на День народження або 8 березня. Все це робить відкриття парфумерного магазина дуже прибутковою справою. Необхідно тільки правильно продумати схему ведення бізнесу.
Інструкція
1
Важливим чинником успіху при відкритті магазина парфумерії є вдале місце розташування. Він повинен знаходитися в прохідному місці: у великому торговому центрі або на центральній вулиці.
2
Асортименту необхідно приділити особливе значення, адже багато жінок віддають перевагу продукції тільки певних брендів, і якщо їх не буде в продажу, ви втратите частину клієнтів. У вашому магазинчику обов'язково повинні бути присутніми відомі марки духів. Вони добре купуються, виробники витрачають багато коштів на просування. Виставляючи таку продукцію на вітрини магазина , ви нічого не втрачаєте. Але мати все знамениті марки в своїй крамничці напевно не вийде. Це пов'язано з тим, що деякі духи продаються тільки ексклюзивно. А також у деяких виробників є певні вимоги до магазина м, що пропонують їх продукти, і можливо ваш магазин не буде їм відповідати.
3
Про проблеми з доставкою парфумерії іноземних марок з-за кордону та їх розмитненням не варто хвилюватися. Багато компаній не продають товари безпосередньо, а укладають договори з дистриб'юторами. Тому ви або зможете придбати парфумерію прямо в Росії, з усіма необхідними документами, або не зможете це зробити, у випадку якщо компанія-дистриб'ютор вирішила сама поширювати товар.
4
Розстановка товарів по полицях і оформлення магазина є одним з важливих компонентів успіху магазина парфумерії. Найміть відповідального за це співробітника, бажано з хорошим досвідом роботи. Крім цього, в магазині слід розташувати тестери духів.
5
Рівень професіоналізму персоналу має великий вплив на продажу в магазина х парфумерії. Вам необхідно провести навчання продавців.
6
Однією з найефективніших реклам є зовнішня. Так само як реклама використовуйте подарункові сертифікати, які друзі можуть дарувати один одному на чергове свято.
7
Для утримання клієнтів найкраще використовувати карту знижок з накопичувальною системою. Пояснюється це тим, що вибираючи з багатьох парфумерних магазинів, покупець віддасть перевагу той, в якому у нього є дисконтна карта. Попит стимулює так же факт збільшення знижки із збільшенням сумарної суми покупки в магазині.
Корисна порада
Не слід продавати незаконні копії відомих брендів. Ті, хто ними часто користується, одразу зможуть відчути різницю і в ваш магазин більше не прийдуть. Також будуть постійні проблеми з контролюючими органами.