Як носити медаль. Як краще разположен медалі на грудях.

Вручення медалі - завжди урочисте і радісна подія. Однак, трохи пізніше перед нагородженим постає питання - коли і як носити медаль ?. Надягають чи її щодня або тільки по великих святах? Як кріпляться медалі, і яким чином їх розташовують на парадному одязі?
Інструкція
1
Медалі та ордени не прийнято носити в будні дні. Згідно етикетних нормам їх рекомендується надягати з особливих урочистих випадках і в святкові дні. Не слід залишати нагородні знаки будинку і при відвідуванні офіційних заходів, особливо пов'язаних з виконуваних справою або займаною посадою (наприклад, спортивний захід для призерів будь-яких змагань).
2
Особливу увагу слід приділити носінню урядових нагород. Якщо надаватися відразу кілька медалей або орденів, вони повинні розташовуватися в певній ієрархічній послідовності: - при наявності державних нагород РФ і СРСР, перші розташовуються перед орденами і медалями СРСР. У тому випадку, якщо є нагороди, видані іноземними державами, то подібні медалі, знаки та ордени слід кріпити нижче вітчизняних; - орден «За заслуги перед Вітчизною» I ступеня розташовують на стрічці, що проходить через праве плече нагородженого людини, а знак того ж ордена II і III кріпиться на шийну стрічку; - орден Мужності передбачається носити на грудях (ліворуч), там же кріпиться і орден, вручений за військові заслуги. Нижче їх покладається кріпити орден Пошани і орден Дружби.
3
Військовослужбовці кріплять нагороди до парадній формі на оглядах, урочистих і офіційних заходах наступним чином: - медаль «За заслуги перед Вітчизною» розташовується на лівій стороні грудей; - медаль «За відвагу» слід також носити на грудях зліва, вона розташовується слідом за медаль ю «За заслуги перед Вітчизною»; - Слідом кріпиться медаль «За порятунок загиблих»; - після цих нагород розташовуються медалі Суворова, Нестерова та Ушакова та «За відзнаку в охороні державного кордону»
Корисна порада
Медаль кріпиться до одягу за допомогою спеціального вушка, для якого необхідно зробити отвір. У граверної майстерні можна замовити декоративну орденську планку.