Як встановити Mail.Ru Агент в телефон. створити власний агент для сотки.

Все частіше засобом спілкування людей ставати інтернет. Головним пріоритетом розробників численних месенджерів можна вважати знаходження найбільш легкого способу діалогу між співрозмовниками. Mail.Ru Агент найточніше виконує це завдання. Найпривабливішою стороною цієї програми, можна вважати можливість встановити її на телефон. Будьте по справжньому мобільні.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон;
  • Доступ в інтернет;
  • Програма установки Mail.Ru Агент;
  • Логін і пароль;
Інструкція
1
Перш ніж встановити Mail.Ru Агент , переконайтеся, що ваш телефон має стійке з'єднання з інтернетом по каналу GPRS. При його відсутності, вам потрібно звернутися до оператора вашої телефон ной зв'язку. Зі служби підтримки буде відправлено повідомлення з настройками. вам потрібно тільки зберегти їх і встановити цей профіль в телефон е за замовчуванням. Перед початком роботи переконайтеся, що баланс вашого телефон а позитивний.
2
Тепер потрібно встановити саму програму на ваш телефон. Існує декілька способів. Необхідно зайти на офіційний сайт http://www.m.mail.ru. Там потрібно вибрати розділ "Мобільний Агент ". Потім натиснути на посилання для скачування. Швидкість завантаження буде залежати від якості вашого інтернет-з'єднання. Після закінчення процедури запустіть додаток.
3
Заслання на завантаження Mail.Ru Агент також можна отримати по смс. Для цього треба зайти на офіційний сайт, відкрити розділ "Мобільний Агент " і ввести свій номер телефон а. Після цього вам прийде смс-повідомлення з активним посиланням. За нею треба перейти і завантажити програму. Попередньо переконайтеся, що ваш стільниковий оператор підтримує дану послугу. Смс-повідомлення для вас є безкоштовним.
Зверніть увагу
Користуватися Mail.Ru Агент можливо тільки при наявності власного облікового запису. Створити її ви також можете на офіційному сайті цієї програми. Тільки після введення логіна і пароля, можна шукати друзів, керувати контактами і вести листування.
Корисна порада
При завантаженні програми необхідно правильно вибрати формат програми. Для java це можуть бути jad. або jar. Для телефонів, створених на платформах: Symbian, Windows Mobile, iPhone/iPod touch/iPad і Аndroid є спеціальні файли встановлення, які підходять тільки до тієї, чи іншої системи.