Як написати відгук про фільм.

Як написати відгук про фільмі так, щоб він був цікавий і зрозумілий не тільки вам, а й читачеві? Для цього потрібно заінтригувати людини, не затягувати опис сюжету, натякнути на фінал, але не розповідати повністю закінчення фільму. Тоді ваш відгук приверне увагу і викличе бажання обов'язково подивитися кінокартину.
Інструкція
1
Першим ділом вам потрібно грамотно скласти опис фільму. Для цього запам'ятайте або запишіть акторів, які грають головні ролі. Позначте їх персонажів. Вкажіть основну сюжетну лінію. Буде незайвим покопатися в біографії зірок, задіяних у цьому фільмі. Можливо, колись у їхній кар'єрі вже були зйомки в подібному фільмі. Тоді можна згадати про це й провести паралелі.
2
Знайдіть цікаву інформацію про знімальній групі і створенні картини. Де знімався фільм, його бюджет - все буде цікаво читачеві. Якщо фільм знаходиться у прокаті вже тиждень, додайте довідку про касові збори. Приділіть трохи часу опису фільмографії головного режисера картини, особливо якщо це молодий фахівець. Розкажіть, які картини він вже зняв, а які тільки планує.
3
Якщо музику для фільму складав модний відомий композитор, обов'язково згадайте це в відгук е. Якщо звукове оформлення придумав невідомий автор, це теж можна обіграти в тексті, вказавши на появу нової зірки на небосхилі кіновиробництва. Вкажіть музичний жанр і цікаві особливості озвучування фільму.
4
Після того, як ви описали головних персонажів картини, героїв, яких вони виконують, позначили головного режисера, продюсера, композитора, можна приступати до опису сюжету. Ні в якому разі не розкривайте всі секрети фільму. Глядач повинен бути заінтригований вашим відгук ом, а це означає, що потрібно лише трохи відкрити завісу таємниці, злегка позначивши цікаві повороти сюжету.
5
Якщо фінал несподіваний, це потрібно вказати в відгук е. Але не описуйте детально, що сказали або зробили герої. Нехай читач сходить в кінотеатр і дізнається все сам. І якщо картина дійсно стоїть, а ваш відгук залишає потрібне враження, то ваш рейтинг на ринку кінокритиків моментально зросте.