Як змити темний колір з волосся.

У кожної жінки бували в житті невдалі експерименти з власною зовнішністю. Якими б корисними були поради подружок і мам, ми любимо вчитися виключно на своїх помилках. Одна з популярних проблем при зміні образу - невдале фарбування. Отже, колір ваших волосся вийшов занадто темним. Що ж робити?
Інструкція
1
По-перше, залишити паніку і думки про знебарвленні. Сльози горю не допоможуть, а знебарвлення перетворить ваші волосся и всуху солому незрозумілого колір а.Соберітесь з думками і вирішіть, який з нижчеописаних способів зняття колір а з волосся вам більше підходить. Вибравши, починайте діяти.
2
Найефективніший спосіб змити темний колір волосся - використовувати спеціальну змивку хімічної фарби, яка не містить перекису водню і аміаку. Змивка діє на волосся и таким чином: проникаючи всередину волосся а, вимиває з нього штучні колір ові пігменти, не чіпаючи при цьому натурального пігменту. Змивка сильно не псує волосся и, але так як після вимивання фарби в волосся ах залишаються порожнечі, вони можуть здаватися тонше і слабкіше. Зазвичай після процедури змивання колір а роблять повторне фарбування в потрібний колір .Треба сказати, що вдома зробити процедуру змивки досить складно, так як вона може наноситися на волосся и до 5 разів, щоб повністю змити темний колір . При цьому змивання складу з волосся також відрізняється від звичайної помивки - пасма волосся потрібно витягати по довжині, щоб вимити якомога більше фарби.
3
Другий спосіб - гарячі масляні маски. Якщо робити маски кілька разів на тиждень, то колір дійсно незабаром посвітлішає на кілька тонів. Масляні маски здатні повертати волосся и до свого природного колір у, вони витягують штучний барвник зі структури волосся. Для таких масок можна вибрати реп'яхову, лляне, мигдальне, оливкова олія. Масло слід нагріти на водяній бані і в міру гарячим наносити на немиті волосся и. Голову слід укутати рушником, який час від часу можна підігрівати на батареї. Маску тримають на волосся ах не менше години, а можна всю ніч. Користь масляних масок ще й у тому, що вони покращують зовнішній вигляд волосся, роблять їх м'якими, пухнастими, блискучими.
4
Третій спосіб, як змити темний колір з волосся також є "домашнім". Кілька разів на тиждень наносите на волосся и маски з кефіру або майонезу. Такі маски також благотворно впливають на волосся и і поступово освітлюють фарбований темний колір волосся. Ефект маски не моментальний, але цілком очевидний вже через тиждень регулярного застосування. Маску наносити на волосся и на одну годину, утеплюючи рушником. Після того, як ви промиєте волосся и, можна сполоснути їх водою з лимонним соком, який також трохи освітлює волосся и і надає їм блиск.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3S6U2wn6i9Q