Як скласти іспит з алгебри.

Від перспективи швидкої здачі іспиту по алгебрі кидає в тремтіння. Голова відмовляється сприймати численні формули, алгоритми вирішення завдань і теореми. Таке відчуття знайоме кожному, хто хоч раз здавав іспит з математичного предмету. Більшість учнів успішно складають іспити, користуючись хорошими порадами.
Інструкція
1
Щоб не провалити іспит, до нього необхідно готуватися заздалегідь. В останню ніч не варто судорожно студіювати підручник. Результату не буде, а безсонна ніч ще гірше позначиться на концентрації уваги під час іспиту . Якщо виходить, що до здачі залишається кілька днів, раціонально розподіліть час на вивчення матеріала.Весь курс пройденого матеріалу ви навряд чи засвоїте, тому зосередьте увагу на вивчення базових формул. Це дозволить отримати гарантовану оцінку «добре» або «задовільно». Намагаючись «обійняти неосяжне», ви ризикуєте почути з вуст викладача не бажане слово «перездача».
2
Займайтеся з репетитором. Педагог з математики в приватній обстановці пояснить незрозумілий матеріал доступніше, ніж на заняттях у класі. Під його наглядом будь-які завдання, почнуть вирішуватися. Як тільки ви зрозумієте матеріал, процес вирішення навчальних завдань буде легким і цікавим.
3
Скласти іспити по алгебрі допоможуть "шпаргалки". Не користуйтеся ними на іспиті, але при підготовці вони допоможуть візуально запам'ятати ключові моменти. Це додасть впевненості у вирішенні складних математичних задач. Запишіть на маленькому листочку найскладніші формули.
4
Подивіться в інтернеті, які завдання включалися в іспит з алгебрі торік. Швидше за все, завдання зміняться небагато, але логіка рішень залишиться колишньою. Відвідайте математичні інтернет портали, офіційний сайт вашої школи або інституту. На форумі можна поспілкуватися з колишніми випускниками і дізнатися цікаву інформацію.
Корисна порада
Перед складанням іспиту з'їжте шоколад. Його властивості активізують роботу мозку, ви обов'язково вирішите найскладніші завдання.