Як намалювати квадрат, не відриваючи руки.

Квадрат - це рівносторонній і прямокутний чотирикутник. Його намалювати дуже просто. Почніть тренування спочатку на зошити в клітку. За допомогою простого олівця і невидимого квадрата з точок навчитеся малювати квадрат не відриваючи руку від паперу.
Вам знадобиться
  • - простий олівець;
  • - листок в клітку;
  • - лист А4;
  • - лінійка.
Інструкція
1
Беремо для початку зошит в клітку, в ній зручно креслити квадрат. Відступивши від лівого краю і зверху приблизно по 3 см, поставте крапку. Від неї, вправо, відрахуйте 5 клітин, поставте ще одну точку.Затем від цих точок вниз по лінії звітує ще по 5 клітин поставимо ще 2 точки. Вийшов невидимий квадрат. І за допомогою олівця акуратно з'єднуйте 1,2,3 та 4 точки. Квадрат розміром 2,5 на 2,5 см готовий.
2
Можна такий квадрат намалювати на звичайному папері, формату А4, із стороною 3 см. Розташуйте лист вертикально. Відступите від верхнього краю паперу 10 см. Скористайтеся лінійкою для того, щоб поставити крапки по прямій. Прикладіть лінійку до лівого краю так, щоб краї лінійки і паперу збігалися, це потрібно для правильного зображення квадрата. Відміряйте від краю приблизно 5 см (для поля) поставте першу точку. Далі вліво, через 3 см ще одну точку - другу. Потім лінійку повертайте на 90 градусів. Початок лінійки збігатиметься з верхнім краєм паперу, і від першої точки вниз відміряйте 3см, ставте третю точку. Пересуньте лінійку до другої точки і від неї вниз, на відстані 3 см ставимо четверту точку. Тепер акуратно рівними лініями з'єднайте всі крапки, не відриваючи олівець від малюнка.
3
Можна спробувати так: без використання лінійки і точок. Зобразіть квадрат посередині аркуша. Спочатку не намагайтеся намалювати його чотирма ідеальними лініями. Креслите боку квадрата «навиліт», наводячи додаткові лінії, поки квадрат не вийде квадратом. При цьому не відривайте руку від паперу. Проводите лінії паралельно краях паперу. Зробіть декілька таких тренувальних вправ. Цей метод навчить вас малювати рівні лінії і квадрат не відриваючи руки.