Як відрізнити біль у серці. Як відрізнити серцевий біль від м'язової.

Болі в серце можуть виникнути від різних причин. При цьому, болі, які виникають в лівій стороні грудей, ще не говорять про те, що це болить саме серце . Як з'ясувати, які болі у вас?
Інструкція
1
Серцеві болі можуть виникнути як наслідок кардіоневроза - захворювання нервової системи. При стресах вони посилюються і носять ниючий, постійний характер. Болі в серце , які викликані запаленням серцевого м'яза (міокардит) ниючі, тривалі, іноді вони поєднуються з колючими болями. Зазвичай вони відчуваються не за самою грудиною, а трохи лівіше від неї. Біль може посилюватися при фізичному навантаженні, поєднується з задишкою, слабкістю, відчуттям «перебоїв» у самій роботі серця, а також його «завмираннями», іноді - з невеликою температурою. Дані болю часто виникають через 2 чи 3 тижні після ангіни або іншого перенесеного захворювання. Жартувати з такими болями не можна - слід негайно звернутися до лікаря.
2
Також, серцеві болі можуть з'явитися при спазмах артерій, які доставляють до м'яза серця кисень і всі необхідні поживні речовини. Дані больові напади називають стенокардією, вони є дуже опаснимі.Пріступи стенокардії з'являються спочатку при стресах або фізичному навантаженні. Сама біль має гнітючий або стискає характер і проявляється або у верхній частині грудини, або зліва від неї. Такі болі можуть віддавати в ліву половину шиї та обличчя, в ліву руку, в нижню щелепу, в область лівої лопатки, ліве вухо, іноді в праве плече або в обидва плеча або обидві руки, рідше в спину. Іноді біль може поширюватися в ноги, ліву частину живота або в область поясніци.Начінаются болю з наростаючим характером, рідко біль буває раптової, тримається кілька хвилин, а потім зникає.
3
Існує більше 40 захворювань, які симулюють болі в серце , головними серед них є захворювання хребта і шлунково-кишкового тракту. Біль під ребрами, під молочною залозою по Здебільшого є не серцевої, а неврологічної. Якщо біль ускладнює дихання, це легенева біль (пневмонія і плеврит). Біль постійна, сильна, яка не змінюється з прийняттям судинорозширювальних ліків, свідчить про наявність запалення міжреберних м'язів або нервів. При міжреберної невралгії і міозитах, болі можуть посилюватися залежно від виконання нахилу вправо або вліво.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l6upNAg0L3o