Як розвинути свій район.

Розвиток району залежить від старань проживаючих у ньому людей. Щоб район став предметом гордості місцевих жителів і зразком для наслідування, необхідно попрацювати, як фізично, так і інтелектуально.
Інструкція
1
Облагораживание території. Створіть групу ентузіастів з місцевого населення і спільно почніть облагороджувати район. Посадіть декілька чагарників, зробіть клумби, скосите траву, пофарбуйте лавочки і т.д.Такімі питаннями зазвичай займається управа району . Проявіть ініціативу про благоустрій району на зустрічі з главою управи. Вам виділять кошти і нададуть робітників. Для інформування населення повісьте на території таблички, на яких буде написаний штраф, що стягується у разі помічених порушень чистоти облагородженою терріторіі.Еженедельно влаштовуйте суботники, а під кінець прибирання організуйте спільне чаювання зі своїми сусідами. Це дозволить не тільки тримати район в чистоті, а й згуртує місцевих жителів. Красива територія вашого району стане улюбленим місцем відпочинку, як для місцевого населення, так і для гостей району .
2
Видатні постаті. Розвитку вашого району і його переваги над іншими територіями посприяє проживання в ньому відомих особистостей. Де їх взяти? Почніть з себе. Беріть участь в олімпіадах, конкурсах краси і т.п. Ваша участь у громадських заходах і перемоги на міських конкурсах здатні поширити інформацію про такому чудовому районі - батьківщині знаменитої особистості.
3
Проведення заходів. Зробіть ваш район центром розваг або місцем для проведення спортивних змагань. Запросіть учасників для даних заходів із сусідніх районів, з інших округів. Розмістіть інформацію про проведення ігор на офіційному сайті району (якщо його немає, слід створити сайт спільно з управою району ). Зателефонуйте до адміністрації сусідніх районів і проінформуйте про намічуваному грандіозній події на вашій території. Чим більше ви зберете гостей на свято, тим більша кількість друкованих видань відзначать ваш район в колонках громадських заходів міста.