Як годувати цуценя спанієля.

Спанієлі - мисливські собаки, тому з перших днів появи цуценя у вашому будинку ви повинні знати, що ви ростіть майбутнього невтомного і допитливого мисливця, а для його нормального росту і розвитку необхідно правильне годування. Раціон цуценя повинен бути збалансований і різноманітним. Він не повинен переїдати, і отримувати всі необхідні для правильного розвитку мінеральні солі, вітаміни, білки, жири і вуглеводи.
Інструкція
1
У перші 4-5 днів після того, як щеня з'явився в будинку, продовжуйте годувати його так, як він звик і нові продукти не вводьте. Розпитайте докладно у заводчика про режим харчування і раціоні цуценя . Після адаптаційного періоду до 2 місяців годування цуценя спанієля має бути шестиразовим - о 6:00, 10:00, 13:00, 16:00, 19:00 і останнє в 23:00 . Кашу, сир і м'ясо давайте йому в перший, останнє годування і о 13:00. О 10:00 - тільки сир, о 16:00 - сир і каша, в 19:00 - сир і м'ясо. У перші дні обсяг кожного годування повинен бути 3 чайних ложки.
2
Нові продукти вводите в раціон цуценя поступово, починаючи з 1 столової ложки. Це необхідний захід на випадок індивідуальної нестерпності або появи алергічної реакції. Після пробного годування повинно пройти не менше 12 годин, щоб ви змогли переконатися, що продукт цуценяті підійшов.
3
З 2 до 4 місяців цуценя годуєте вже 5 разів, з 4 до 6 вже 4 рази, з 6 до 8 місяців - 3 рази, з 8 до 10 місяців - 2 рази, потім , до року, переведіть його на одноразове харчування. Якщо вага собаки буде перевищувати норму, один день на тиждень робіть розвантажувальним.
4
З м'яса цуценя м спанієля можна давати порізану на шматочки яловичину (фарш шлунок собаки не засвоює), м'ясо вітчизняних курей в сирому і відвареному вигляді, відварені серце, печінка, нирки і легке. Не можна давати баранину і свинину. Рибу - тільки морську у відварному вигляді, дуже рідко - сиру. Яйця давайте 1-2 рази на тиждень, зварені «круто».
5
Як джерело клітковини, вуглеводів і вітамінів давайте цуценяті геркулес. Рис і гречку змішуйте в пропорції 1: 1. Не можна годувати пшоном і перлової крупою.
6
З кисломолочних продуктів рекомендуються кефір, ряжанка, біо-йогурт. До 9-10 місяців давайте тільки кальцинований сир, в який можна додавати товчену шкаралупу яєць.
7
Практично всі овочі в тушкованому і відварному вигляді корисні цуценяті, але не забувайте додавати в них по 1 столовій ложці рослинного масла, без якого вони в шлунку цуценя не засвоїли. З фруктів йому можна яблука, банани та груші. Цитрусові - виключені.
8
З двох місяців давайте йому вітаміни «Для цуценят», які продаються у ветеринарних аптеках і сушену морську капусту в якості джерела натурального йоду, необхідного для розвитку вашого майбутнього помічника на полюванні.