Як спекти в хлібопічці чорний хліб. Чорний хліб в хлібопічці.

Більшість людей стали відмовлятися від покупки хліба в магазині, посилаючись на те, що хліб, спечений у домашніх умовах, є «чистим», без додавання шкідливих речовин. У цьому на допомогу приходять хлібопічки. Якщо ви є любителем чорного хліба , то його також можна спекти в домашніх умовах.
Вам знадобиться
    • Хлебопечка. Борошно
    • пиво
    • вода
    • сіль
    • цукор відповідно до обраного рецепту.
Інструкція
1
Для початку ретельно вивчіть інструкцію з використання хлібопічки. Зазвичай до інструкції додаються рецепти для випічки.
2
Після того, як обраний рецепт чорного хліба , приготуйте всі необхідні інгредієнти. Поставте хлібопічку на вогнетривку рівну поверхность.Хлебопечку необхідно розташовувати далеко від джерел тепла і світла. Підключіть лопать до дна форми, але не підключайте до мережі.
3
Порядок додавання інгредієнтів у форму описаний в інструкції. У нашому випадку спочатку додаються рідкі, а потім сухі інгредіенти.Так як ми печемо чорний хліб, то основними рідкими інгредієнтами будуть вода і пиво. Наливаємо їх у форму.
4
Далі додаємо борошно так, щоб вона покривала всю поверхню рідини. Додайте необхідні приправи, відповідно до зазначених пропорціями в рецепті. Сіль і цукор розкладіть в різних краях хлібопічки.
5
Посередині форми в борошні зробіть поглиблення, насипте в нього дріжджі. Далі закріпіть форму і включіть хлібопічку. Почнеться процес перемішування.
6
Через 5 хвилин відкрийте кришку, якщо тісто за формою нагадує кому, додайте ложку борошна, закрийте кришку і увімкніть режим перемішування.
7
Після того, як тісто буде ретельно замішано, ставте смажитися хліб. При смаженні хліба відкривати кришку хлібопічки можна, так як тісто може опасть.О готовності хліба вам повідомить сама хлібопічка, оскільки майже всі моделі забезпечені автоматичним сигналом про готовність.
8
Одягніть рукавиці і акуратно, щоб не обпекти руки, вийміть хліб. Якщо все виконано за рецептом випічки чорного хліба , то ваш хліб вийде повітряним, ароматним і вкусним.Пріятного вам апетиту!
Зверніть увагу
Як спекти хліб в домашніх умовах. Хліб у хлібопічці - загальні принципи і способи приготування. Випічка хліба - це завжди мистецтво, навіть якщо на озброєнні у вас найсучасніша техніка - хлібопічка. Якщо ви приступаєте до випікання хліба з доброю душею і чистими помислами, то хліб, як справжній «живий організм», обов'язково прислухається до ваших побажань.
Корисна порада
Настав той день, коли Ви таки вирішили неодмінно сьогодні спекти свій перший хліб у Вашій новій хлібопічці. Вона у Вас найкраща і у Вас буде найсмачніший хліб. Вас чекають відкриття і кулінарні пригоди! Ви повинні додавати їх так, як написано в інструкції до Вашої хлібопічці. У більшості випадків спочатку наливаються рідкі інгредієнти, потім сухі, а потім дріжджі. За допомогою подальших інструкцій Ви зможете спекти прекрасну буханку в перший раз.