Як намалювати олівцем мотоцикл. Як намалювати мотоцикл олівцем.

Олівець має ряд особливостей, які варто врахувати при використанні його в малюванні. Щоб малюнок вийшов виразним, треба чимало поекспериментувати з натиском і гостротою олівця. Прекрасний варіант для тренування - пробний малюнок мотоцикла .
Інструкція
1
Тонкими, ледь помітними лініями зробіть основні начерки. На даному етапі головне - правильно витримати пропорції. Колеса повинні бути однакового розміру, а рама не повинна бути надто масивною.
2
Почніть обведення основних деталей. Олівець можна заточити трохи сильніше для виділення основних ліній. На даному етапі визначається модель мотоцикла . Якщо ви почали малювати недавно, виберіть мотоцикл класу "супер-спорт". Ця гоночна модель має закриттів тип корпусу. Вам не доведеться промальовувати двигун, акумулятор і відповідну проводку.
3
Візьміть в ролі моделі чопер, якщо хочете більш складної конструкції. В даному випадку вам доведеться промальовувати нутрощі залізного коня, що значно складніше.
4
Використовуйте реальні приклади. Щоб мотоцикл вийшов по справжньому реалістичним, майте під рукою зображення моделі, яку малюєте. Щоб знайти необхідне вам, введіть в пошуковику "спортивний мотоцикл" або "чопер" залежно від вашого малюнка.
5
Надайте малюнку динаміки. Зобразіть мотоцикл в русі. Даного ефекту можна досягти за допомогою легкого ефекту розмиття на корпусі і колесах. Розітріть олівець ватною паличкою або просто пальцем в районі шин і витягніть трохи більше звичайного тінь. Створиться враження, ніби мотоцикл їде настільки швидко, що тінь не встигає за ним.
6
Не фарбуйте тінню хромовані частини мотоцикла . Замість цього створіть ефект блиску на світлі за допомогою білого олівця. Ефект "кривого дзеркала" на хромі можна зобразити знову ж слабким розмиванням за допомогою ватних паличок.
7
Вправляйтеся якнайбільше. Це єдиний вірний спосіб розвинути навички, які дозволять вам створювати шедеври.
Корисна порада
Користуйтеся якісним ластиком. Мотоцикл має безліч дрібних деталей, які не будуть помітні або будуть зливатися з "брудом", що залишилася після дешевої резінкі.Для первинного створення малюнка використовуйте тверді олівці. Вони маскують помилки. Для деталізації обведіть малюнок більш м'яким олівцем.