Як правильно користуватися бігуді для красивої зачіски.

Кожна жінка хоче бути красивою і йде на все, щоб цього домогтися. Одна зі складових краси - це акуратно укладене волосся або шикарна завивка. Локони можна зробити за допомогою фена або бігуді . За допомогою бігуді завивка триматиметься довше і виглядати чудово.
Вам знадобиться
  • тонкозубая з тонкою ручкою і крупнозубая гребінці, пульверизатор, бігуді.
Інструкція
1
Для початку ретельно вимийте голову і висушіть, але бажано природним способом. Волосся повинні бути вологими, але не мокрими.
2
Потім візьміть тонкозубую гребінець з тонкою ручкою, за допомогою якої ви будете відокремлювати рівні пасма волосся для завивки.
3
Стане в нагоді і пульверизатор для змочування вже висохщіх ділянок волосся. Вологе волосся краще піддаються завивці, і локони будуть довше триматися.
4
Для тонкого волосся можна використовувати легку пінку для укладання волосся. Локони зафіксуються в потрібному вам стані.
5
Іноді для укладання потрібно накласти на волосся гель. Розподіліть його рівномірно тонким шаром по всій довжині волосся.
6
Завивку найкраще починати з середини голови в напрямку спереду назад, поступово відокремлюючи прядки і накручуючи їх на бігуді .
7
Необхідно, щоб прядки рівно і міцно прилягали до бігуді . Для цього відтягніть трохи волосся, але не перестарайтеся. Не допускається, щоб зайві волоски стирчали з завитого на валик бігуді волосся.
8
Довге волосся слід накручувати тонкими прядками. У такому випадку вони швидше висохнуть, і ви досягнете шикарних локонів.
9
При короткому волоссі рекомендується подовжити їх, обертаючи їх папірцем - так буде зручніше накручувати їх на бігуді .
10
Якщо у вас стрижка в стилі "драбинка" або "каскад", слід верхню частину завивати на великі бігуді , накручуючи волосся від проділу в напрямку вліво і вправо зверху вниз. Так ви отримаєте об'ємну зачіску.
11
Розчісувати волосся після завивки не потрібно, якщо ви хочете зберегти локони в первісному вигляді. При отриманні об'ємної зачіски слід розчесати волосся крупнозубой гребінцем.