Як міняти розкладку клавіатури.

Для зміни розкладки клавіатури в операційній системі призначено «гарячі клавіші». Найчастіше саме вони використовуються для цієї операції, хоча можна перемикати мову введення і за допомогою мишки. В ОС Windows є і можливість поміняти призначене за умовчанням поєднання клавіш для перемикання розкладки.
Інструкція
1
Використовуйте поєднання клавіш, призначене команді зміни розкладки клавіатури . Найчастіше призначаються ліва клавіша ALT в поєднанні з клавішею SHIFT.
2
Якщо потрібно змінити призначене поєднання кнопок, то клацніть в треї значок покажчика поточної розкладки правою кнопкою мишки і виберіть у випадаючому меню рядок «Параметри». Таким способом можна запустити вікно налаштувань із заголовком «Мови та служби текстового вводу».
3
Натисніть кнопку «Параметри клавіатури » в нижній секції («Налаштування») вкладки «Параметри»
4
Клацніть в списку «Поєднання клавіш для мов введення" рядок "Перемикання між мовами введення», а потім натисніть кнопку «Зміна поєднання клавіш».
5
Виберіть потрібне сполучення клавіш для перемикання розкладки і натисніть кнопку «OK». На цьому процедура перепризначення гарячих клавіш буде завершена.
6
Клацніть в треї покажчик поточної розкладки клавіатури лівою кнопкою мишки і виберіть потрібне значення. Це найпростіший спосіб, якщо немає можливості використовувати призначені цій операції гарячі клавіші.
7
Якщо покажчика поточної розкладки немає в треї, то клацніть панель завдань правою кнопкою мишки і в розділі «Панелі» контекстного меню виберіть пункт «Мовна панель».
8
Є прикладні програми, які суттєво полегшують роботу, якщо доводиться досить часто перемикати розкладку клавіатури . Наприклад, програма Punto Switcher автоматично розпізнає мову вводиться слова, незалежно від того, в якій розкладці ви його набираєте, і перемикає клавіатуру на потрібну мову. Програма дозволяє призначати для ручного перемикання розкладки кілька поєднань клавіш, різні варіанти звукового оповіщення та взагалі має велику кількість додаткових мовних налаштувань.