Як навчитися кататися на фігурних ковзанах.

Фігурне катання - це захоплююче і шалено красиве видовище. Будь-яка дівчина, спостерігаючи за легкою і граціозною фігуристкою, не раз представляла себе в такому ж образі. Так чому б не спробувати самим навчитися кататися на фігурних ковзанах ? Нехай не в льодовому палаці, а на завмерлому міському ставку або в невеликий хокейної коробці.
Інструкція
1
Підбирайте ковзани за розміром. Якщо ви берете ковзани в прокаті, зверніть увагу, щоб вони не опинилися на два розміри більше. Ковзани потрібно брати точно свого розміру або на розмір більше, щоб надіти щільний вовняний носок при катанні на вулиці в морозну погоду.
2
Шнуруйте ковзани якомога тугіше. Інакше нога буде нестійкий закріплена в черевику, і ви ризикуєте впасти.
3
Зігніть коліна відразу, як ви вийшли на лід.
4
штовхатися внутрішнім ребром вільної ноги. В принципі, це теорія і штовхатися можна так, як це буде зручно вам. Але ні в якому разі для цієї мети не варто застосовувати зубці.
5
Щоб стати на внутрішньо ребро ковзана, зігніть ноги і направте черевики мисами один до одного.
6
Щоб поїхати, розведіть руки в сторони і миски черевик так же в різні боки. При цьому стопи повинні їхати не паралельно, а під кутом.
7
Пам'ятайте про необхідність згинання колін. Тепер це необхідно для перенесення ваги з однієї ноги на іншу, по черзі згинаючи і розгинаючи ноги.
8
Гальмуєте п'ятою або розгорнутим ребром однієї ноги. І пам'ятайте - зубці використовувати не потрібно.
9
Якщо ви впали, то спочатку вставайте на коліна, а вже потім випрямляйтеся повністю.
10
Після падіння не намагайтеся відразу їхати в колишньому темпі. Зійдіть з загального кола, приведіть в порядок дихання і подивіться, чи немає серйозних травм.
11
Не прагніть навчитися всього й одразу. Катайтеся в своєму темпі, але намагайтеся з часом відпустити руку або бортик. Інакше ви звикнете до існуючої опорі і самостійно навчитися кататися на фігурних ковзанах буде дуже складно.
12
Пам'ятайте, що ковзани вимагають догляду, як і інше взуття. Їх не можна сушити на батареї, потрібно стежити за лезами, щоб не з'являлася іржа. Перед тим як прибрати ковзани на довге зберігання, їх краще змастити спеціальним кремом.