Як відкрити шиномонтажку.

Зі збільшенням на дорогах кількості машин зростає і попит на у слуги з їх обслуговування, зокрема на шиномонтаж. Ринок шиномонтажу не має строго встановлених правил. Тут представлено як безліч дрібних фірм, які спеціалізуються в цій області, так і великі автосервіси. Вони також включають ремонт коліс в спектр своїх послуг.
Інструкція
1
Залежно від машин, які буде обслуговувати шиномонтажках, необхідно підготувати і облаштувати відповідне приміщення. Воно повинно мати площу близько 15-60 м ?. Приміщення має бути добре оснащене й облаштовано зручними під'їзними шляхами, також бажано наявність паркувальних місць для прибуваючих клієнтів.
2
Шиномонтаж вимагає наявність спеціалізованого обладнання. Обов'язково наявність обладнання для накачування коліс, верстата для балансування коліс, а також монтажного верстата. На сьогоднішній день існує безліч фірм - виробників такого обладнання, деякі при цьому пропонують напівавтоматичні та повністю автоматичні установки. В цілому хороший набір інструментів можна придбати за 100 тисяч рублів.
3
Як і будь-яким видом діяльності, шиномонтажом повинні займатися професіонали. Основна вимога до персоналу - вміння працювати на відповідному обладнанні і ввічливе спілкування з клієнтами. Насправді, навіть непідготовлених людей працювати з шиномонтажних обладнанням навчити нескладно, є навіть спеціалізовані курси, організовувані виробниками обладнання.
4
Для відкриття шиномонтажной майстерні достатньо зареєструвати індивідуального підприємця або юридична особа. Наявність ліцензії при цьому не вимагається. З 2003 року не вимагається також сертифікація послуг, що надаються.
5
Після відкриття майстерні обов'язково потрібно провести рекламну компанію. Крім реклами в ЗМІ (газети, інтернет і т.д.), хорошою віддачею володіють листівки, поширювані в місцях скупчення автолюбителів (бензозаправки, стоянки, автомагазини тощо.).