Як прикрасити ялинку до Нового року.

Навіть якщо ви збираєтеся зустріти Новий Рік в гостях або на дачі, не збираєтеся готувати традиційний «Олів'є», одне завжди залишається незмінним - новорічна ялина. Звичка бачити вбрану ялинку формується з дитинства. І з часом вже неможливо уявити собі Новий Рік без цього символу свята. Прикрасити новорічне дерево можна як завгодно, дотримуючись лише власного смаку.
Вам знадобиться
  • - мішура;
  • - цукерки;
  • - гірлянда;
  • - новорічний дощик;
  • - кулі.
Інструкція
1
Не завжди саме ялина була головним деревом в день зустрічі Нового року. Наприклад, у слов'ян була традиція вирощувати до свята вишню. Першими прикрашати саме ялина стали німці. Потім традиція розійшлася і по інших країнах. Вічнозелене дерево вважалося символом вічності, родючості. Тому часто її прикрашали фруктами, горіхами. Ви також можете послідувати цій традиції і прикрасити дерево їстівними іграшками.
2
Такий спосіб дуже сподобається дітям. Адже можна зривати цукерки і фрукти прямо з дерева. Для такого способу підійдуть цукерки в обгортках, новорічні льодяники у формі тростини, яблучка та інші смачні сюрпризи для дітей, яких в магазинах незліченна кількість. Можна навіть провести гру з дітьми. Розвісьте на гілках їстівні і неїстівні прикраси, зав'яжіть дитині очі і підведіть його до дерева. Він повинен простягнути руку і спробувати знайти смачний подарунок.
3
Новорічний дощик, мішура, скляні кулі, гірлянди допоможуть вам зробити вашу ялинку незабутньо красивою. Після установки дерева, проведіть по гілках гірлянду. Можна взяти дві нитки вогників, щоб дерево світилося насиченішим.
4
Після приступайте до прикраси дерева кулями. Краще всього виглядатиме не надто велика кількість прикрас на ялинці. Намагайтеся розвішувати маленькі кулі вгорі, великі - на нижніх гілках.
5
Потім по спіралі оберніть ялинку блискучою мішурою. Тут краще дотримуватися такого ж принципу, як і з кулями: наверх краще брати тонку мішуру, вниз - більш широку. Закінчите прикраса закріпленням на ялинці новорічного дощику - він додасть форму і зробить вашу ялинку ще більш ошатною.
6
Що стосується колірної гамми, то тут на все ваша воля. Можна використовувати 2 кольори, наприклад, кольору символу року. Або ж зробіть ялинку різнобарвною, якщо любите яскраві фарби. Вимкніть світло, включите гірлянду і відчуйте новорічний настрій. Головний символ свята у вас вже готовий, а значить, свято буде чудовим.