Як наносити тон на обличчя.

Для приховання недоліків шкіри багато жінок використовують тональний крем, наносячи його на особа. Тональний крем захищає шкіру від зовнішніх впливів і володіє корректирующими властивостями. Як правильно нанести і розподілити тон, знають не всі. Для гарного і рівного макіяжу необхідно виконати декілька умов.
Вам знадобиться
  • тональний крем, основа під макіяж або денний крем, тонік або лосьйон, дзеркало, крем для повік, спонж
Інструкція
1
Спочатку необхідно вибрати той тональний крем, який підходить саме вашому типу шкіри. Сухий шкірі підійде легкий зволожуючий крем, жирної - крем-пудра або тональний крем-компакт.
2
Обов'язково очистіть шкіру обличчя за допомогою тоніка або лосьйону.
3
Нанесіть на шкіру навколо очей спеціальний крем для повік, щоб захистити її від зовнішніх впливів, так як вона більш чутлива і вимагає ретельного догляду.
4
Накладіть на особа основу під макіяж, в даний час видів основ під тональний крем існує велика кількість, і вибрати відповідну саме вам, не складе труднощів. Якщо основи немає під рукою, її можна замінити звичайним денним кремом. Після нанесення основи або денного крему тон рівномірно лягає на особа.
5
Тепер приступаємо до нанесення самого тону. Його слід спочатку розподілити по всьому обличчю маленькими горошинками. Відзначимо, що крему повинно бути небагато. Тонкий і рівний шар тонального крему виглядає красиво і не викликає зайвого (негативного) уваги до кольору обличчя.
6
Спочатку втирайте крем на області навколо очей, приділяючи особливу увагу цятками і зморшками.
7
Тепер, за допомогою спонжа напівкруговими рухами розітріть крем спочатку на лобі від середини в сторону. Потім "замкніть коло", розтираючи тон від носа в сторону.
8
Особливу увагу приділіть тому, наскільки рівно ліг крем на особа, не повинно бути ніяких "білих плям" і розлучень.
9
Біля росту волосся і на шиї на повинна бути видна межа. Растушуйте крем так, щоб він не привертав уваги оточуючих. Так ви будете почувати себе впевнено.
10
Рекомендується закріпити макіяж пудрою.
11
Обов'язково змивайте макіяж перед сном. Вечірній макіяж не слід наносити поверх денного. Змийте і нанесіть заново, щоб виглядати чудово.