Як визначити розмір ременя. Як правильно за розміром підібрати ремінь.

Існують загальні критерії, за якими зазвичай вимірюють тіло. Вони так і називаються - «мірки тіла». Щоб визначити свій розмір (це стосується і брюк, і верхнього одягу, і ременів), дотримуйтесь одному простому правилу: вимірюйте щільно по тілу. Існують спеціальні таблиці розмір ов, де та чи інша величина в сантиметрах переводиться в певний розмір . Те ж стосується і розмір а ременів.
Інструкція
1
Щоб отримати правильний і точний розмір ременя, виміряйте обхват талії/пояса поверх одягу звичайним швейним сантиметром. Отримана величина і є розмір пояса або замовлений розмір . Просто і зручно. Але якщо сантиметри під рукою не виявилося, то ви цілком успішно можете скористатися старими брюками, наприклад, які ви носите і в яких зручно себе почуваєте. Це дуже важливо - штани не повинні вам жати в області талії і стегон, інакше вони не підійдуть.
2
Якщо ви знайшли такі брюки в своєму гардеробі, то сміливо беріться за справу. Все дуже просто: тим же сантиметром виміряйте пояс «рятівних» брюк.
3
Запам'ятайте величину, яка у вас вийшла. Це і є ваш розмір , який ви можете використовувати і при виборі ременя. Враховуючи, що більшість ременів зараз універсальні, тобто ви можете самостійно регулювати обхват і об'єм талії, ваш розмір має лише умовне значення. Він знадобиться вам в тому випадку, коли ви обираєте ексклюзивний ремінь, який не можна регулювати самостійно. Або в тому випадку, коли він пришитий до костюма, штанів або спідниці. Зараз це поширена тенденція.
4
Є, звичайно, ще досить складний спосіб - обчислювальний. Виміряйте свій ріст, вагу і об'єм плечей. Виходячи з наявних значень, за спеціальними стандартизованим таблицями, які знову ж є у вільному доступі в мережі інтернет, зіставте їх з розмір ами.
Корисна порада
Пам'ятайте, що розмір - поняття неідентичних для різних країн світу. Тобто одна і та ж величина, наприклад, в Росії і США буде виражатися в різних числових і буквених значеннях.