Як навчити дитину тримати голову. Як навчити дитину в 3 місяці тримати голову відео.

У перший рік життя малюка відбувається придбання багатьох навичок - фіксування погляду, тримання голівки, повзання, вміння сидіти, вставати і ходити. За їх своєчасності можна судити про розвиток дитини , яке цілком і повністю залежить від батьків, що забезпечують малюка правильним доглядом, повноцінним харчуванням і фізичним зміцненням організму.
Інструкція
1
Здатність тримати голівку з'являється у малюка в кінці другого місяця. Однак не виключено раніше або пізніше придбання цієї навички. Тривале його відсутність (більше 3-х місяців) може свідчити про відставання у фізичному розвитку, яке залежить від ряду чинників - недостатнього надходження або засвоєння їжі, вроджених, спадкових, а також перенесених захворювань, неправильного догляду та помилок у вихованні.
2
Для нормального розвитку малюка необхідно з самого народження зміцнювати його м'язи і кістковий скелет за допомогою масажу і гімнастики, а також загартовувати за допомогою водних процедур.Уже з 2-3-х тижнів перед кожним годуванням немовляти можна укладати на живіт. Це добре розвиває вміння тримати голову, зміцнює м'язи живота і спини. Починати необхідно з декількох хвилин і при перших ознаках стомлення перевертати з живота на спину. З часом (через 1-2 тижні) давати полежати малюкові на животику можна частіше, наприклад, між годуваннями.
3
З 1-1,5 місяців добре тримати і носити малюка в положенні на животі, притримуючи однією рукою шию і голівку, а інший живіт. З цього ж часу можна тримати малюка у вертикальному положенні, починаючи з декількох хвилин і, поступово, збільшуючи час. До розвиває тримання головки вправам, відноситься легке підведення малюка за ручки.
4
Дуже хорошу дію надає раніше плавання новонароджених. Такі діти набагато швидше розвиваються і фізично і емоційно, оскільки вода зміцнює не тільки м'язи, але і нервову систему. При регулярних заняттях з самого народження можна навчити дитини тримати голову раніше покладеного терміну.
5
Не варто забувати, що для фізичного розвитку дитини потрібне повноцінне харчування, якість якого в цей період залежить від раціону мами. Тому на час лактації повинно бути обов'язкове надходження повного набору вітамінів і мінералів, або з їжею, або у вигляді препаратів, а також достатня кількість білків, жирів і вуглеводів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Rt-qfSYMpAo