Як отримати доступ до віддаленого комп'ютера.

Віддалений доступ до комп'ютеру дозволяє користуватися вашими файлами навіть на відстані. Це дуже зручно для сучасного суспільства. У таких випадках не потрібно завжди мати з собою поруч комп'ютер. Існують навіть програми, які забезпечують віддалений доступ до своїх файлів. Користуватися такими утилітами неважко.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, інтернет
Інструкція
1
Наприклад, за допомогою програми TeamViewer ви завжди будете мати доступ до віддаленого комп'ютеру. Вона забезпечує високий рівень роботи для підключення та здійснення доступ а. При запуску TeamViewer кожному комп'ютеру присвоюється свій номер. Для того щоб отримати доступ до віддаленого ПК, введіть в запропоноване поле свій номер. Відразу ж підключення між вашими комп'ютерами буде встановлено. Програма TeamViewer не потребує встановлення, або налаштування. Все працює швидко і просто.
2
Програма Weezo так само забезпечує доступ до віддаленого комп'ютеру. Вона не вимагає складних завантажень. Скачайте і запустіть її. Для користування вам треба тільки ввести ім'я та пароль.
3
Anyplace Control забезпечує доступ до віддаленого комп'ютеру. Досить вам завантажити цю програму і можна приступати до користування. Підключіться до програми Anyplace Control. Можете здійснити це через IP-адреса комп'ютера або DNS-ім'я. Можна і через проміжний сервер-шлюз, застосовуючи при цьому псевдонім віддаленого комп'ютера. Ви обираєте будь-який з способів роботи: режим спостереження або режим управління. У вікні програми ви можете користуватися панеллю, яка забезпечує швидкий доступ до часто використовуваних програм. Для управління віддаленим комп'ютером використовуйте мишку та клавіатуру.
4
Якщо на вашому комп'ютері є динамічний IP-адресу, тоді можна скористатися таким реченням. Зайдіть в DynDNS. Введіть ім'я хоста (hostname), яке зручно для вас. Виберіть домен, який стане вашим статистичними адресою. Для того щоб створити адресу, натисніть наступну фразу «Your current location's IP-address is ...». Внизу натисніть «Add to cart» і зареєструйтеся. Лист активації прийде вам на електронну пошту. В меню аккаунта натисніть на графу «Dynamic DNS Host». У пункті «Details» кликнете по графі «Checkout to Activate». Встановить клієнт «DNS update» на комп'ютер. Для того щоб зайти в програму потрібно буде вводити логін і пароль.