Як налаштувати точку доступу на комп'ютері.

Багатьом хочеться зробити свій комп'ютер точкою доступу Wi-Fi. Це дозволяє до нього ж підключати і інші пристрої. Сучасні технології дозволяють здійснити дану операцію за кілька хвилин. Однак спочатку варто налаштувати всі параметри, щоб система дозволила зробити операцію підключення.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер або ноутбук, інтернет
Інструкція
1
Щоб створити точку доступу , треба, насамперед, зайнятися настройками. Вимкніть тимчасово вашу антивірусну систему захисту. Вимкніть і брандмауер Windows. Перевірте всі налаштування.
2
Наприклад, можна використовувати пристрої D-Link DSL-G604T. З'єднайте його з мережевою картою комп'ютера. D-Link DSL-G604T має IP адреса "192.168.1.1". Відкрийте властивості мережевого з'єднання вашого комп'ютера і встановіть I-адресу, який відрізняється від IP адреса "192.168.1.1". Відкрийте Internet Explorer. Введіть "http://192.168.1.1". Ведіть ім'я користувача, а пароль не заповнюються. Тепер налаштуйте бездротову мережу. Подивіться, щоб DHCP сервер був включений. IP-адреси все підійдуть такі, які встановлені в програмі за замовчуванням. Поставте адресу сервера доменних імен - DNS. Виставте адресу первинного DNS вашого провайдера Інтернету. Натисніть «Apply», щоб зберегти настройки. Виберіть пункт "Wireless Setting".
3
Тепер можна встановлювати параметри бездротової точки доступу . Треба включити галочку на пункті "Enable AP". Призначте неочевидний ідентифікатор мережі SSID. В радіо ефірі відключіть передачу SSID. Виберіть метод шифрування, наприклад, "WPA". Натисніть для збереження «Apply». Вставте диск драйвером для бездротового мережевого адаптера. Встановіть його на комп'ютер. Адаптер DWL-G650 + вставте в слот "CardBus". Завершіть установку драйвера. Зайдіть у властивості бездротового з'єднання. Виставте "Отримати IP-адресу автоматично", а так же "Отримати адресу DNS-сервера автоматично".
4
Перейдіть по вкладці "Бездротові мережі". Приберіть галочку з параметра "Використовувати для конфігурації бездротової мережі". Виконайте настройку бездротового адаптера. Для цього знадобиться утиліта "D-Link AirPlus G + Wireless Adapter Utility". Введіть такий самий SSID. В пункті "Wireless Mode" виставте значення "Infrastructure". Натисніть клавішу «Apply». Налаштуйте параметр безпеки і шифрування. Назад збережіть налаштування.
Зверніть увагу
Багато хто хоче зробити свій ноутбук або пк, точкою доступу Wi-Fi, що б підключити інші пристрої до нього. За допомогою даної статті Ви зможете налаштувати свій ноутбук на Windows XP, Windows Vista, Windows 7. Нижче Ви зможете завантажити файли з описом як налаштувати і відео з налаштування для Windows 7. Що б створити точку доступу, потрібно: 1. Відключити антивірус.
Корисна порада
WiFi або Wireless Fidelity (бездротова точність) - це технологія бездротової передачі даних по спеціальному каналу Wireless LAN. Хочете дізнатися, як налаштувати WiFi на ноутбуці або ПК в Windows? Читайте про настройку WiFi в нашій статті, - ми розповімо про особливості установки і підключення, а також про настройку Налаштування WiFi мережі. WiFi мережа є полудуплексной, - це обумовлено самою технологією. Дана особливість означає, що на одній частоті може працювати тільки один пристрій, що працює як точка доступу.