Як скласти іспит. Як здати іспит способи.

Існує багато способів скласти іспит. Вибравши індивідуальну методику, ви досягнете відмінних результатів і здасте будь-який предмет, незалежно від його складності. Знання психологічних прийомів допоможе зробити це не тільки просто, але також витончено.
Інструкція
1
Отже, розглянемо види підготовки. Для початку визначтеся зі ступенем важливості іспиту, оцініть ваші знання. Якщо вважаєте, що ці знання вам не знадобляться, оцінки не в пріоритеті, а здача потрібна для галочки, зробіть шпаргалки і прикладіть зусилля до вивчення іншого предмета. Якщо ж йдете на червоний диплом, стежте за чистотою заліковки, і сам предмет вкрай цікавий, розберіться в темі.
2
«Шпаргалки» Способи, придумані ще нашими прадідами, давно модифіковані і рясніють різноманітністю, креативністю подхода.Бумажние - гармошки (кладете в рукав, кишеня, зачіску і гортаєте в долоньці пальцем). Мінуси: вимагають багато часу для складання. Плюси: частина знань осідає в голове.Флагі - пишете відповіді, ховаєте в одязі, спритність рук і ніяких трійок. Мінуси: ховати складно, писати багато, підходить, якщо можна використовувати свій папір. Плюси: по ним можна учіть.Телефони - скидаєте лекції, списуються по асьці, кому як подобається, головне залишитися непоміченим. Мінуси: маленький екран, складне питання відразу не знайдеш. Плюси: заздалегідь скинуті квитки в будь-якому обсязі, компактно.Наушнік - чудова річ! Не видно, не чути, а квиток Відповідаючи. Головне заздалегідь знайти людину, яка буде диктувати, дати інформацію, придумати систему зв'язку - це навіть захоплююче. Мінуси: зв'язок може перерватися, викладач з гострим слухом швидко припинить усі розмови. Недешеве задоволення. Плюси: пристосувавшись, здавати просто і легко.Распечатка, даний метод набув популярності. Надруковані лекції дрібним шрифтом роздруковуєте на папері і ховаєте в брюки, піджаки. Мінуси: пачка виходить пристойного розміру. Потрібно пам'ятати, де лежить відповідний відповідь. Плюси: все чітко видно, займає мало часу.
3
Щільне вивчення предмета - шлях тернистий, складний, але гарантує мінімальні 3 балла.1. На початку семестру дізнайтеся можливості отримання «автомата» .2. Під час навчання намагайтеся зрозуміти предмет, розібратися в ньому. Завчіть визначення, головні правіла.3. Відзначте, як краще запам'ятовується матеріал: коли переписуєте, конспектіруете, проговорює вголос, слухаєте, читаєте книги, переглядаєте схеми, пояснюєте комусь.
4
Підготовка зазвичай укладається в два строки: За 1 - 3 дні - зручно, коли схоплюєте на льоту, предмет не складний, але в підсумку все одно запам'ятається тільки половина матеріала.за 2 - 3 тижні по квитку в день - можна детально пропрацювати кожен квиток, розібратися, але ближче до здачі думки плутаються, і повертаємося до терміну 1 - 3 дні.
5
Завжди є студенти, які не готуються взагалі, але здають на гарні оцінки. У них є свої секрети: вони ерудити або вміють багато і красиво говорити, чарівні, розташовують в спілкуванні, але ненав'язливі. Щоб напрацювати такі навички, потрібні місяці тренування, але, тим не менш, виділимо основні моменти.
6
Невербаліка. Красиво одягніться, нехай від вас приємно пахне, посміхайтеся, тримайте спину прямо, голову гордо, створюйте враження людини легкого і знаючого. Утримайтеся: від посмикувань, будь-яких - це видає вашу нервозність, паніка створить погане враження. Викладач сумніватиметься в самостійності роботи.
7
вербалика. Говоріть голосно, впевнено, не поспішаючи. Якщо читаєте, робіть паузи, піднімайте часто очі. Викладачеві жінці спочатку зробіть доречний комплімент. Не жартуйте, що не відволікайте інших. При додаткових питаннях попросіть час подумати, вам треба згадати лекції. Забули, що хотіли сказати, скажіть хоча б що-небудь, задайте уточнююче запитання, покажіть, що просто забули, але знання є.
Корисна порада
Визначте переваги викладача: любить відвідуваність або активність на парах, щоб з ним погоджувалися або знаходили нові рішення задач, здавали роботи в строк. Якщо він не в настрої, не нагнітайте обстановку.
Абревіатура TOEFL розшифровується як «Test of English as a Foreign Language» («тест на знання англійської мови як іноземної»). Цей міжнародний іспит можна здати в більшості країн світу, він дозволяє оцінити рівень знань англійської серед тих людей, для яких ця мова не є рідною.

Підготовкою матеріалів для іспиту займалися представники Прінстонського університету (Нью-Джерсі, США). На сьогоднішній день здати TOEFL можна в більшості великих міст Росії (Астрахань, Владивосток, Челябінськ, Москва, Іркутськ і т.д.). Вартість іспиту зазвичай становить близько двохсот доларів (більш точну вартість можна дізнатися, безпосередньо зв'язавшись безпосередньо з тим центром у Вашому місті, який пропонує дану послугу). Сам іспит складається з чотирьох основних частин, кожна з яких спрямована на перевірку навичок екзаменованих в тій чи іншій галузі знання англійської мови. Перша частина іспиту передбачає перевірку того, наскільки добре екзаменований розуміє англійську мову на слух і вміє робити висновки з отриманої інформації. Вам необхідно буде прослухати різні діалоги і дати правильні відповіді на питання, які безпосередньо стосуються змісту діалогів. Щоб здати цю частину іспиту добре, постарайтеся відповідати на всі питання, але при цьому не витрачайте багато часу на кожний з них - ця частина іспиту передбачає обмеження часу. Друга частина іспиту покликана оцінити здатність екзаменованих сприймати тексти англійською мовою та працювати з граматичними конструкціями. Третя частина оцінює здатність екзаменованих розуміти зміст коротких уривків з різних текстів. Для перевірки цієї навички Вам буде запропонований уривок для читання, після прочитання якого потрібно буде відповісти на питання, що стосуються його змісту. Щоб успішно здати цю частину іспиту, намагайтеся максимально уважно читати текст, а відповідаючи на питання, пам'ятайте - краще відповісти навмання, ніж пропустити питання. Результат тесту буде прямо залежати від кількості даних Вами правильних відповідей. Четверта частина іспиту вважається найскладнішою - екзаменованих потрібно буде написати ємне і грамотне твір на задану тему. Для того, щоб добитися хорошого результату і скласти TOEFL, необхідно приділити максимум уваги цьому завданню. Твір має бути інформативною, забезпеченим вагомими обгрунтуваннями кожної викладеної Вами думки. Краще заздалегідь ознайомитися зі списком усіх тем, які Вам можуть запропонувати на іспиті. Добре складений іспит є обов'язковою умовою для вступу до вищого навчального закладу в США, отримання роботи в США або для звернення з проханням про отримання громадянства США. Результат TOEFL дійсний протягом двох років.