Як витягти інформацію з жорсткого диска. Як відновити інформацію з жорсткого диска.

Під час роботи комп'ютера може виникнути неполадка з жорстким диском. Деякі люди швиденько відправляються в магазин за новим накопичувачем. Інші ж намагаються відновити інформацію зі старого жорсткого диска самостійно. А раптом на вашому комп'ютері не було точки відновлення, що ж робити в цьому випадку? Потрібно використовувати спеціальне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Final Recovery
Інструкція
1
Можна скористатися програмою Final Recovery. Вона відновлює дані з жорстких дисків. Програма проста і ефективна в управлінні. Запустивши Final Recovery, ви побачите вікно, де є меню. Воно нагадує «Провідник». Вгорі є функції для відновлення, і пошуку файлів. Коли запустіть програму, автоматично відкриється меню пошуку. Виберіть диск, з якого треба зробити відновлення. Програма видасть вам всі можливі файли. Вкажіть місце, куди буде виконуватися відновлення.
2
В програмі R-studio теж можна виконати відновлення даних з жорсткого диска. Завантажте її в ваш комп'ютер і запустіть. Вгорі розташовані кнопки навігації. Зліва знаходиться список дисків, а праворуч-інформація про них. Виберіть диск, де потрібно провести пошук. Натисніть кнопку «Scan». Програма видасть вам інформацію . Можете натиснути кнопку «Open», для того щоб відкрити необхідний диск. Вилучені файли будуть помічені червоним хрестом, так що ви відразу зможе їх відрізнити. Галочками відзначте потрібні файли, які треба відновити. Натисніть пункт «Recover marked». Виберіть місце, де ці файли будуть зберігатися. Втрачену інформацію не зберігається на той самий диск, тому що інформація просто перезапішет.
3
Може виникнути ситуація, коли диск не відкривається, а сканується. Для цього натисніть "Scan». Програма в результаті виконаної роботи видасть інформацію . Відзначте цікавлять вас файли і відновите.
4
Скористайтеся програмою PC Inspector. У неї російський інтерфейс, тому всі операції буде виконати простіше. Завантажте на комп'ютер. Зліва ви знайдете всі функціональні кнопки. Крім того, зліва в програмі розташовані папки, а праворуч файли. Увімкніть пошук і знайдіть потрібний файл. Відновіть його на іншому диску. Мова можна вибирати на свій розсуд.
Зверніть увагу
У більшості випадку інформація на жорсткому диску зберігається. Просто вона стає непомітна. Відновити її можна. Якщо дані цінні, краще звернутися до фахівців. Другий: відформатувати вінчестер (тільки не низькорівневим форматуванням). При цьому буде записана нова завантажувальна інформація. Розділ при цьому виявиться невинно чистий, а приховані дані доведеться знаходити за допомогою утиліт по відновленню видалених файлів.
Корисна порада
Дані на жорсткому диску можна відновити за допомогою спеціальних утиліт, які сканують поверхню, визначаючи логічну структуру розділів і формат, відшукують і витягують втрачені файли. Звичайно, стовідсоткової гарантії тут бути не може, проте в більшості випадків, при своєчасному і правильному підході, вдається відновити значну частину втраченої інформації. Програму відновлення завжди краще запускати з іншої фізичної диска ...