Як годувати карликового кролика.

Карликовий кролик в якості домашнього улюбленця є прекрасною альтернативою традиційним кішкам і собакам. Зупинимося на одному, дуже важливому аспекті змісту карликових кроликів - годуванні.
Інструкція
1
Карликові кролики мають крихітний однокамерний шлунок і дуже високу швидкість перетравлення їжі. Тому від годування кролика залежить дуже багато. Молодий зростаючий кролик змушений постійно підживлювати свій організм, до 50 разів на добу. Його раціон повинен бути багатий і різноманітний. Концентровані і гранульовані корми не містить всіх необхідних кролику речовин, хоча також повинні бути присутніми в його годуванні. Крім того, раціон повинен обов'язково містити грубий природний корм, фрукти і овочі.
2
Природний грубий корм.Под цим поняттям криється звичайне сіно. Його необхідно заготовити з літа. Також різні сорти сіна продаються в зоомагазинах. Цей вид корму повинен становити більшу частину раціону карликового кролика . Крім того, кролики гризуни, тому потребують щоденному додаванні в їжу кори дерев або невеликий гілочки з корою. Для цих цілей підійдуть береза, липа, яблуня або груша. Пам'ятайте, що деякі сорти дерев і чагарників є отруйними для кроликів, наприклад, черемха або бузина.
3
Овочі та фрукти.Кролікі дуже люблять свіжі овочі, фрукти та зелень. До цих продуктів не потрібно спеціально привчати, як правило, тварини їдять їх багато і з задоволенням. З овочів можна давати варену картоплю, свіжу моркву, капусту, ріпу (відварну або сиру), буряк. Прекрасно їдять кролики і польові трави, але зелень в нашому звичному розумінні може бути для них отруйна, годуєте кролика люцерною, кульбабою, кропивою, мишачим горохом, лопухом. Не давайте вухатому петрушку, кріп і цибулю, а також блекоту або жовтець. З фруктів найбільше кролики люблять яблука, особливо твердих сортів. Не варто різати яблуко занадто дрібно, дайте гризунові поточити зубки, розріжте яблуко на 4 частини, видаліть кісточки і серцевину і почастуєте кролика . Крім того, кролик завжди повинен мати доступ до чистої свіжої води.
4
Вітаміни та готові корма.Кролікі із задоволенням їдять готові корми, висівки, які продаються в зоомагазинах. Однак дорослим вухатим не слід давати їх більше ніж 2-3 ложки в день. Інакше вони можуть привести до ожиріння і запорів. Крім того, кролики із задоволенням самі їдять вітаміни і мінеральні комплекси. Лякаючою особливістю кроликів є звичка поїдати власний послід. Не лякайтеся, так кролик покращує і уповільнює своє травлення, його послід є для нього також природним джерелом вітамінів.