Як відкрити папку, якщо відмовлено в доступі.

Може трапитися так, що при спробі відкрити папку з'являється звістка про відмову, тобто доступ заборонений. Таке часто буває після переустановлення програми. В таких випадках навіть права адміністратора не допомагають. Будь-яку інформацію можна відновити. При цьому потрібно просто зробити кілька послідовних операцій.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер
Інструкція
1
Для того щоб потрапити в папку і отримати необхідну інформацію, відкрийте можливість перегляду налаштувань прав доступу. Для цього зайдіть в «Мій комп'ютер». Виберіть «Сервіс». Відкрийте пункт «Властивості папки». Потім на вкладці «Вид» приберіть галочку з пункту «Використовувати простий спільний доступ до файлів (рекомендовано)». Натисніть «Ok». Знайдіть цікаву для вас папку , і клацніть по ній правою кнопкою миші. У вікні, натисніть пункт «Загальний доступ і безпека ...». Виберіть вкладку «Безпека». Якщо з'явиться вікно з інформацією, натисніть «Ок». Зайдіть в пункт «Безпека» і натисніть «Додатково».
2
Якщо з якоїсь причини таке вікно не з'явилося або не відкриється, тоді перезавантажте комп'ютер. Натисніть клавішу «F2», «F3» або «F8». Виберіть «Безпечний режим». Потім можете виконувати наступні операції. Виберіть вкладку «Власник», і клацніть один раз, щоб активувати обліковий запис «Admin» зі списку. Поставте галочку «Замінити власника» внизу і тисніть «Ok». З'явиться вікно, в якому погоджуйтеся з усіма параметрами. Закрийте кнопками «Ok» всі вікна. Спробуйте знову відкрити цікаву для папку . Видаліть дозволу на перегляд і зміни кожної конкретної папки.
3
Якщо втрачений доступ до папки, скористайтеся програмою Power Data Recovery. Дана утиліта дозволяє відновлювати дані. Завантажте її на ваш комп'ютер. Для того щоб відновити необхідну папку , натисніть «Відновлення». Якщо все це не допомагає, тоді скористайтеся наступним способом. Треба взяти LiveCD. Запишіть на нього папку , яку не можете відкрити. Завантажте її з диска. Інформація стане знову доступна. Папу зберігайте в інше місце і під іншою назвою. Все виконується дуже просто.