Як друкувати з інтернету. Як напічатоть на прінторе Стратегічні з інтернету.

Іноді для використання інформації з інтернет-сторінки поза комп'ютера потрібна паперова копія всього веб-документа або його фрагмента. Всі сучасні браузери мають вбудовані засоби для відправки сторінки безпосередньо на принтер без проміжних маніпуляцій копіювання/збереження і без використання будь-яких додаткових програм.
Інструкція
1
У браузері Opera, якщо треба надрукувати не всю сторінку, а тільки якусь частину тексту, виділіть потрібний фрагмент і клацніть правою кнопкою мишки за межами зазначеного тексту. У контекстному меню є пункт «Друк» - виберіть його, щоб відкрити діалог друку. Цей діалог можна відкрити ще й натиснувши поєднання клавіш CTRL + P або розкривши в меню браузера «Друк» і вибравши пункт з такою ж назвою. У секції «Діапазон сторінок» діалогу друку буде стояти відмітка напроти пункту «Виділення» - якщо ви передумаєте і вирішите надрукувати всю сторінку, а не тільки виділений фрагмент, то перемістіть позначку на пункт «Все». Переконайтеся, що принтер підключений і забезпечений папером і натисніть кнопку «Друк»
2
У браузері Mozilla FireFox розкрийте в меню розділ «Файл» і виберіть пункт «Друк», або просто натисніть клавіші CTRL + P. Так відкривається діалог друку. У цьому браузері, на відміну від Opera, якщо ви виділили частину тексту на сторінці, то в діалозі відправки на принтер відмітка у пункту «Виділений фрагмент» автоматично не ставиться. Вам потрібно зробити це самому або роздрукувати всю сторінку. Документ відправляється на друк натисненням кнопки «ОК».
3
У браузері Internet Explorer можна розкрити в меню розділ «Файл» і вибрати пункт «Друк», можна натиснути правою кнопкою миші сторінку і вибрати цей же пункт «Друк» в контекстному меню, а можна натиснути клавіші CTRL + P . У будь-якому випадку відкриється діалог відправки документа на принтер, де вам треба самостійно встановити позначку «Виділення», якщо треба друкувати тільки зазначений у сторінці фрагмент. Потім натисніть кнопку «Друк».
4
У браузері Google Chrome пункт «Друк» присутній в контекстному меню, яке відкривається клацанням правою кнопкою миші на сторінці, як і в меню браузера на піктограмі з гайковим ключем. Сполучення клавіш CTRL + P тут теж діє. Документ відправляється на принтер натисканням кнопки «Друк» в діалоговому вікні.
5
У браузері Apple Safari по клацанню сторінки правою кнопкою відкривається контекстне меню з пунктом «Надрукувати сторінку», який і слід вибрати. У розділі «Файл» меню браузера теж є відповідний пункт - «Надрукувати». Гарячі клавіші CTRL + P діють і тут. Safari - єдиний браузер, який не вміє друкувати виділений в сторінці фрагмент тексту - пункт «Виділений фрагмент» в діалозі друку завжди залишається неактивним. Тому просто натисніть «OK» для відправки всієї сторінки на принтер.