Як підняти дитині самооцінку.

Сформувати самооцінку у дитини - це все одно, що побудувати гарний будинок. Необхідно закласти добротний фундамент. Підвищити самооцінку у дитини допоможе щоденне спілкування. Причому добре спілкування, без принижень і критики.
Інструкція
1
Діти беруть близько до серця всі слова батьків. Тому стежте за словами. Хваліть дитину за його досягнення і старання.
2
Станьте для дитини гарним прикладом для наслідування. Якщо ви самі вважаєте себе невдахою, нездатним на будь-які зміни, то і ваше чадо, в кінцевому рахунку, виросте таким же. Чи не занижуйте свою самооцінку . Будьте гідним зразком для своїх дітей.
3
Занижена самооцінка у дитини формується найчастіше в результаті неправильних суджень про красу, привабливості. Він розуміє, що не відповідає даним стандартам, оскільки сильно завищує планку. Завдання батьків - пояснити, що не існує чітких стандартів, і кожна людина - неповторна особистість.
4
Величезний вплив на почуття власної гідності дитини надає ваша любов. Тому проявляйте до малюка ніжність і ласку, частіше обіймайте і хваліть його, навіть балуйте часом.
5
Створіть теплу атмосферу в домі. Дитина повинна відчувати себе під захистом. Не допускайте на його адресу критики і образ, які різко знижують самооцінку , викликаючи почуття неповноцінності. Не сваріться і не лайтеся у присутності чада. Дитина, батьки якої перебувають у постійній ворожнечі, перебуває в стані стресу і нервового зриву. Поважайте свого малюка.
6
Цікавтеся проблемами і справами сина чи дочки. Постарайтеся визначити, чим може бути викликана занижена самооцінка. Можливо, причина криється в невдалому спілкуванні з однолітками або над ним сміються в школі.
7
Дитині необхідно відчувати вашу підтримку і розуміння, тому разом обговорюйте проблеми і шукайте їх рішення. Також на формування гарної самооцінки впливає участь у різних заняттях, де мається на увазі взаємодію з командою. Запишіть дитину в гурток чи спортивну секцію, тоді йому легше буде вирости гармонійною особистістю.