Як переставити BIOS. Як переставити в биос дату.

Часто користувачі задають питання, які пов'язані зі стандартною системою вводу-виводу. Є кілька причин, за якими переставляють BIOS. Це дозволяє використовувати більш нові версії, усувати помилки. Щоб перевстановити дану систему, потрібно виконати кілька послідовних операцій.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, нова версія BIOS
Інструкція
1
Нові версії BIOS можна скачати і в інтернеті. Для того щоб переставити BIOS, треба мати спеціальну програму і файл з BIOS. Завантажте комп'ютер без драйверів. Для цього натисніть «F8» і виберіть пункт «Safe Mode Command Prompt only». Запустіть програму прошивки для BIOS. Якщо постане питання про те, чи зберігати поточну версію, відповідайте позитивно. Вкажіть шлях до нової папці з BIOS. Натисніть кнопку «Enter». При запуску «awd flash xxx.bin» перевстановлення не займе багато часу. Перезапустіть комп'ютер. В BIOS зайдіть в пункт «Setup» і встановіть всі необхідні налаштування. Жорсткі диски не форматуються після перевстановлення.
2
Зробіть собі Floppy-дисковод, якщо такого немає. Знайдіть в інтернеті нову версію програми «AwardFlash». Знадобиться програмне забезпечення, за допомогою якого ви будете встановлювати заново або оновлювати BIOS. Запишіть на дискету «AwardFlash», а так само завантажені з сайту виробника материнської плати, файли BIOS для майбутньої його переустановлення/оновлення. Запишіть на листочок їх назви, щоб не забути коли будете працювати в DOS'е.
3
Переконайтеся в тому, що дискета все ще перебуває під Floppy-дисководу, після чого виконайте перезапуск комп'ютера, але завантажуйтеся вже з дискети. Запускається «AwardFlash». У ньому ж введіть шлях до файлу для переустановлення BIOS. Натисніть «Enter». Дочекайтеся, поки BIOS не оновиться. Не відходьте від комп'ютера ні на крок. Повністю контролюйте процес установки, але не втручайтеся в основний процес. Не намагайтеся передумати і перезапустити комп'ютер під час переустановлення, інакше ваша материнська плата просто зламається. Як тільки програма завершить переустановку BIOS, комп'ютер перезавантажиться. У цей самий момент слід вийняти дискету з Floppy.