Як встановити фільтр акваріумний. Як запустити акваріумний фільтр.

Якщо ви вирішили встановити вдома акваріум, то вам не обійтися без аквариумного фільтра . До його вибору треба поставитися з особливою увагою, тому що від цього апарата буде залежати якість води у вашому підводному царстві.
Інструкція
1
На сьогоднішній день існує безліч різновидів акваріумних фільтрів: внутрішні, зовнішні, донні, фільтри-аератори, а також фільтри, які виробляють механічну фільтра цію (в якості фільтра використовується фільтруюча нитка, губка або крихта), хімічну фільтра цію (за допомогою активованого вугілля або цеоліту), а також біо фільтра цію (у фільтрі використовуються мікроорганізми, які очищають воду від шкідливих домішок).
2
Фільтр необхідно вибирати виходячи з обсягу акваріума, а також тих функцій, які він повинен буде виконувати. Приміром, зовнішні фільтри зручні в експлуатації, а донні допомагають створити в акваріумі більш сприятливу мікрофлору, та й чистити їх потрібно раз на два-три роки. Для невеликих акваріумів ідеальним варіантом буде фільтр-аератор, який поєднує в собі функції очищення і насичення води киснем. У будь-якому випадку перед тим, як зупинити свій вибір на якомусь певному фільтрі, слід проконсультуватися з фахівцем.
3
Перш ніж встановити фільтр, уважно ознайомтеся з інструкцією. Якщо ви придбали хімічний фільтр, то його необхідно заправити адсорбентом, який йде в комплекті.
4
Перед установкою фільтра підготуйте акваріум. Ретельно промийте його і залийте водою, щоб перевірити, чи не підтікають чи шви. Злийте воду і покладіть на дно акваріума заздалегідь підготовлений грунт. Якщо ви придбали донний фільтр, то його необхідно попередньо встановити під грунт. Налийте близько однієї третини води, після чого посадіть рослини. Якщо ви вибрали внутрішній фільтр, то його потрібно встановлювати саме в цей момент. Прикріпіть фільтр за допомогою спеціальних липучок або утримує скоби, після чого заповніть акваріум водою до необхідного рівня. Зовнішній фільтр можна встановити після заповнення акваріума водою.
5
Після наповнення акваріума включіть фільтр для того, щоб перевірити його роботу. Поки акваріум буде приходити в рівновагу (близько двох тижнів), фільтр необхідно тримати включеним. Як тільки ви побачите, що муть з води зникла, то можна сміливо заселяти ваш підводний світ рибками.