Як почати нове життя з понеділка.

Життя - штука абсолютно непередбачувана. Ніколи не знаєш, на які дороги занесе, ніж нагородить, а ніж образить. Буває, життя заводить у глухий кут, тріскається і розлітається на осколки. І сидячи на руїнах свого способу життя, побуту, відносин, ви опиняєтеся не в змозі вірити в краще. Двічі в одну річку не входять, однак, це не означає, що немає іншого русла, з новими очікуваннями. Уявіть, як приємно, перевернувши лист календаря, виявити, що краще все-таки існує, починаючи прямо з понеділка. Почніть нове життя з допомогою цих рад.
Вам знадобиться
  • - новий одяг, косметика;
  • - стиліст;
  • - сміттєві пакети для непотрібних речей;
  • - пропозиція тур-фірми (відпочинок в теплих країнах ).
Інструкція
1
Прокинувшись, потягніться, встаньте з ліжка і відкрийте кватирку або вікно, відчуйте приплив свіжого кисню. Посміхніться, нове життя починається сьогодні. Включайте музику і приступайте до зарядки - це запорука гарного настрою на весь день. Якщо вам не подобаються вправи, зробите пробіжку. Нехай це стане новою позитивною звичкою.
2
Ранковий душ і здоровий сніданок, чашка кави - це не варіант, а от омлет зі свіжих овочів, яєць і молока, приправлений зеленню, дозволить плідно трудитися і радіти життю. Макіяж - геть старі звички! Не любили яскравих помад, чорних стрілок і бронзірующей пудри? Саме час закохатися в новий образ. Тепер ви можете сміливо експериментувати, грати відтінками і настроєм.
3
Одяг. Колишній гардероб піддайте найжорстокішої чищенні. Все, що давно не носилося і все, що носилося і нагадує про особисті переживання, викидайте у відро, роздавайте подружкам, хоч на шматки розріжте. За вам давно нудьгують магазини, побалуйте себе покупками. Колишній коханий був проти ультрамаринового міні, значить, купуйте саме його. Носіть все те, що не могли собі дозволити перш за деякими причин. Змініть стиль одягу з класики до сексапільності, зі спорту на глем-шик. Розкрийтеся як квітка на зорі.
4
Зачіска - довіртеся стиліста. Тут все просто: прийшовши в салон, скажіть прямо: «Я хочу побачити нову себе». Не заважайте професіоналам, насолоджуйтеся процесом.
5
Робота. Психологи стверджують, що жінці до 30-ти просто необхідно змінити три роботи, щоб визначитися зі своїми можливостями, зробити висновки і знайти найкраще. Колишня робота - це минулі проблеми. Навіщо вам, такою гарною, впевненою в собі дівчині, зайві спогади і турботи. Приготуйте резюме і розішліть його самостійно в ті організації, де хотілося б працювати. Ініціатива не карається в цьому випадку.
6
Будинок, квартира або кімната, де ви живете, теж чекає оновлень. Якщо є можливість змінити місце проживання, тоді попросту пакуйте валізи. Якщо ні, то задумайтеся про те, що в інтер'єрі стало зайвим. Статуетки, коробочки, вазочки, плюшеві іграшки - все, що може стати скалкою в вашій душі, слід прибрати. Прибрати не просто в коробку, а винести взагалі, роздати, подарувати, позбутися. Не треба жаліти речі, вони не шкодують ваших почуттів.
7
Відпочинок. Побалуйте себе відпусткою поодинці, насолодіться свободою вибору, курортними романами. Закохаєтесь в нову себе, наконец.Почувствуйте, яким же чудовим може бути понеділок.
Зверніть увагу
Якщо ви раптом перестанете спілкуватися з кимось, нічого страшного немає, мудрі люди зрозуміють, а за інших не варто турбуватися. Знайомтеся з новими друзями, отримуйте свіжі емоції.
Корисна порада
Насолоджуйтесь своїми рішеннями, своїми вчинками, хваліть себе. Займіться кінним спортом, відвідуйте театри. Нове хобі тільки закріпить ваш успіх. Творіть і радійте новим відкриттям.