Як лікувати біль у шиї.

Болем в шиї страждає більше половини дорослого населення. Залежно від причини болю вона може віддавати в потилицю, в руку, лопатку або поширюватися на весь хребет. Якщо больовий синдром триває більше трьох днів, то захворювання необхідно діагностувати в медичній установі і за результатами обстеження призначати лікування.
Вам знадобиться
  • -нестероідние протизапальні мазі
  • -аспірін або знеболюючі засоби
  • -Консультація і обстеження невропатолога
  • -ортопедіческая подушка і матрац
  • -обмеження фізичних навантажень і підняття важких речей
Інструкція
1
Біль в шиї може носити тимчасовий характер і з'явитися від незручною пози під час сну, бути передвісником простудних або респіраторних захворювань, а також від того, що шию просто продуло. В цьому випадку можна використовувати нестероїдні протизапальні мазі або зігріваючі мазі з вмістом червоного перцю, прийняти таблетку аспірину або легкого знеболюючого засобу, якщо відсутні протипоказання.
2
Якщо біль не проходить більше 3 днів, віддає в потилицю, руку, лопатку або поширюється по всьому хребту і, незважаючи на вжиті заходи, стає все гостріше, то потрібно негайно звернутися до невропатолога для діагностики причини болю і призначення адекватної терапії заснованої на результатах обстеження.
3
Для точної діагностики причини болю застосовуються різні методи, які включають в себе загальні аналізи, магнітно-резонансну томограму, УЗД, рентген і т.д. Залежно від результатів дослідження призначається амбулаторне, стаціонарне або хірургічне лікування.
4
Пацієнт повинен виконувати всі рекомендації лікаря, так як недоліковані захворювання може прогресувати і перерости в хронічний перебіг. До того ж від деяких захворювань, які вражають шийний відділ хребта, у пацієнта може розвинутися затримка рідини, підвищений тиск, руйнування хребетних дисків.
5
В деяких випадках, після проведеного лікування, можуть призначити тривалий період носити шийний корсет.
6
У всіх випадках, при болю в шиї потрібно купити ортопедичну подушку і матрац, обмежити фізичні навантаження, не піднімати важкі предмети і не носити важкі сумки.