Як обставити офіс меблями.

Правильна, ергономічна і раціональна організація робочих місць співробітників офісу - запорука їх продуктивного праці. Не секрет, що на працездатність може впливати безліч факторів - зручне розташування робочого місця, комфортабельні меблі, освітлення, кольорове оформлення. Щоб правильно обставити офіс меблями, врахуйте декілька нюансів, які можуть вплинути на підвищення працездатності співробітників офісу .
Інструкція
1
Дизайн, загальний стиль офісу , має важливе значення. Не економте на меблях, скуповуючи неукомплектовані залишки. Офіс, обставлений різною за кольором і виконанням меблями, викликає внутрішній дисбаланс не тільки у співробітників, а й у відвідувачів. Купуйте меблі в одного постачальника і повними комплектами, включаючи столи, крісла, шафи, тумбочки і полки. При покупці спробуйте кілька комплектів, можете провести випробування з ергономіки прямо в салоні магазину, виберіть ті крісла і столи, які найбільш зручні.
2
Врахуйте, що навіть не дуже просторий офіс передбачає деяку розмежована робочого простору для кожного співробітника. Психологічно людина відчуває себе спокійніше і затишніше в своєму, хай не огородженому стінами, просторі. Якщо є можливість і дозволяє площа, встановіть скляні або непрозорі офісні перегородки.
3
Якщо приміщення офісу має невелику площу, не організуйте робочі місця, розташовані спиною до входу, це створює відчуття дискомфорту у працівника і він буде змушений весь час озиратися, щоб побачити, хто стоїть у нього за спиною.
4
Продумайте розташування робочих столів з урахуванням природного та штучного освітлення офісу . Сьогодні практично у кожного співробітника на столі стоїть монітор. Необхідно розставити столи так, щоб екран монітора не засвічувався сонячними променями і не бліковал.
5
Якщо площа приміщення дозволяє, розбийте офіс на зони, тут теж можна використовувати мобільні офісні перегородки з різних матеріалів, які можна переміщати і трансформувати відповідно до зміни вимог до планування. Такі модульні перегородки можуть бути заскленими, в тому числі і тонованими, в них можуть бути вбудовані жалюзі.
6
Передбачите у великому приміщенні зону відпочинку. Можливість змінити обстановку, розслабитися і просто випити чашку кави стимулює подальшу діяльність. Додайте в цій зоні м'які меблі, журнальний столик, розставте кімнатні рослини.
Зал - одна з найпростіших кімнат для меблювання і оформлення. Адже його призначення в тому, щоб добре провести час з гостями, тому акцент потрібно робити на острові відпочинку. Обставте зал на власний розсуд, проявивши свої дизайнерські таланти.
Вам знадобиться
  • План кімнати
  • Макети меблів
  • Любов до дизайну
Інструкція
1
Щоб обставити зал, намалюйте план кімнати. Не забудьте на схемі позначити всі двері, вікна, батареї, електрику тощо.
2
Виріжте з паперу макети меблів, якими ви хочете обставити зал. Вкажіть на кожному макеті назву і розміри.
3
Продумайте, що стане центральною точкою залу, навколо якої розташується вся решта меблів. Може бути це буде камін або картина, а може великий телевізор? Додайте цей предмет на схемі, так як вам подобається.
4
Наведіть макети з меблями по вашій схемі. Експериментуйте з різними способами обстановки залу. Додайте крісла та дивани під правильним кутом, так, щоб центральна точка залу знаходилася в середині.
5
Визначтеся з тим, чи будуть у вас порожні стіни і кути. По кутах можна розподілити залишилася меблі. А на стіни повісити полки для дрібних дрібниць і книг або велике дзеркало.
6
Виберіть той варіант обстановки, який подобається вам і більшості членів вашої родини і беріться за роботу, щоб якомога скоріше насолоджуватися своїм новим затишним залом.