Як передавати файли з комп'ютера на ноутбук. Як переслати фотографію зняту через ноутбук іншого комп'ютера.

Часто у людей, які одночасно мають комп'ютер і ноутбук , виникає питання, як здійснити передачу файлів і документів між ними. Одні використовують flash-накопичувачі, інші - різні види з'єднань між залізом. Щоб здійснити дану операцію, можна скористатися кількома простими способами, які зможе виконати навіть недосвідчений користувач.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, ноутбук, флешка, DVD диск
Інструкція
1
Передача за допомогою flash-карти є найбільш зручним для невеликих файлів. Обсяг зазвичай досягає декількох Гб. Щоб здійснити передачу, вставляєте накопичувач в комп'ютер, і копіюєте файли на flash-карту. Далі вставляєте накопичувач в комп'ютер-реципієнт і копіюєте всі файли на нього.
2
За відсутності флеш-карти, її можна замінити DVD-дисками, але при цьому запис повинна проводитися за допомогою спеціальної програми. Наприклад, можна використовувати утиліту NeroVisionExpress.
3
Передача за коштами бездротовою технологією Wi-Fi ідеально підходить, якщо вам необхідно передати файли більшого розміру. Для початку потрібно встановити з'єднання типу «точка-точка», після чого обидві машини об'єднаються в одну мережу. Далі необхідно зайти з першого ПК в загальну мережеву папку і залити туди всі необхідні файли.
4
Процес передачі через мережу типу LAN, майже ідентичний з процесом передачі через технологію бездротової мережі Wi-Fi. Єдино відмінність - це швидкість. Через стандартну мережу вона на порядок менше, тому вирішувати тільки вам, яким способом передавати.
5
Якщо ЕОМ не перебувають у безпосередній близькості, то передати файли можна за коштами інтернету. Для цього достатньо «залити» їх на один з файлообмінників або ж орендувати свою хостинг-майданчик. На сьогоднішній день таких сервісів надано велику кількість. Другий спосіб більш ефективний, оскільки швидкість завантаження/скачування буде дещо вищою. Це були основні способи перенесення файлів з комп'ютера на ноутбук . Всі вони є абсолютно безпечними, отже, ваші дані не будуть пошкоджені або вкрадені.