Як почистити виріб зі шкіри.

Незважаючи на всі зусилля міжнародної організації PETA, вироби з натуральної шкіри як і раніше воліє більшість модниць. Цей матеріал володіє явними перевагами перед іншими: він дуже зносостійкий, відмінно регулює температуру тіла, йому можна надати найрізноманітніші фактури. Натуральне шкіряне виріб автоматично асоціюється з якістю. Але навіть шкіру найкращою вичинки можна зіпсувати, неправильно доглядаючи за нею.
Інструкція
1
Найголовніше в чищенні шкіряного виробу - це обережність і делікатність. Жодне шкіряне виріб не витримає механічного очищення грубими абразивними речовинами, а застосування неправильно підібраних миючих засобів може безповоротно зіпсувати матеріал.
2
Запам'ятайте кілька «ніколи не»: - Ніколи не складайте на зберігання предмети одягу або аксесуари, не видаливши з них забруднення. Куртка з плямою, прибрана на період міжсезоння, до осені або весни вже ні за що не піддасться чищенні. Тому перед відправленням речей на зберігання уважно перегляньте всю поверхню виробу. Не варто прибирати таку річ в поліетиленовий мішок. Шкірі потрібно дихати. Надіньте чохол з х/б тканини з вшитими таблетками від молі і повісьте в шкаф.- Ніколи не використовуйте для чищення шкіри ацетон, бензин, уайт-спірит або будь-який інший розчинник. Якщо вам потрібно очистити жирну пляму - насипте на нього подрібнений крейда, залиште на добу, а коли підійде час, просто струсіть крейду і почистіть поверхню м'якою щіткою. Для чищення складних забруднень варто використовувати спеціальну рідину для шкіри . Купити такий засіб можна у взуттєвому магазині. Якщо ви не впевнені у своїх силах - віддайте шкіряне виріб в хімчістку.- Ніколи не пробуйте засіб для чищення відразу на лицьовій стороні виробу. На кишенях, подбортах і швах завжди є ділянки шкіри , які ніколи не будуть помітні стороннім. На цих ділянках ви і можете проводити свої експеріменти.- Ніколи не залишайте мокру куртку без належної обробки. Плями, які на ній з'являться, вам буде дуже складно зчистити. Відразу як прийдете з вулиці, повісьте куртку, сумку або плащ на вішалку, розправте і протріть поверхню м'яким шматком тканини. Не залишайте шкіряні вироби сохнути біля опалювальних приладів.
3
А тепер кілька загальних порад з чищення: - Щоб прибрати пил з шкіряного вироби, просто протріть його трохи вологою бавовняною тряпочкой.- Ворсисті види шкіри можна очищати сухою м'якою губкою, або спеціальною гумовою щіточкою . Особливо цього потребують залисніли місця. Розведіть молоко з содою (1 ч.л. соди на 1 ст. Молока), візьміть гумову щіточку і обробіть ці участкі.- Дуже тонку (рукавичок) шкіру можна очищати сумішшю молока і скипидару, узятих в рівних частках. Після обробки на поверхню можна нанести безбарвний жирний крем.- Звичайну шкіру після очищення обробіть гліцерином або касторовою олією. Вони надають виробу блиск і насичують поверхню жирними кислотами.