Як нафарбувати глибоко посаджені очі.

Глибоко посаджені очі не завжди є недоліком. Часто власниці таких мають незвичайно чарівний і загадковий образ. Напевно, тому що вміють вміло користуватися технікою макіяжу і перетворюють деякі недоліки своєї зовнішності в гідності.
Вам знадобиться
  • - тональний засіб;
  • - пудра;
  • - підводка для очей;
  • - олівець для очей;
  • - сіра або коричнева туш для вій.
Інструкція
1
Візуально збільшити очі і зробити їх більш виразними можна за допомогою світлих тіней. Дуже ефектно в цьому випадку будуть виглядати перламутрові. Щоб правильно нафарбувати глибоко посаджені очі , потрібно знати деякі тонкощі. Розглянемо техніку виконання такого макіяжу.
2
Перше, що потрібно зробити, це нанести на область очей тональний або коригуючий засіб, на тон світліше основного кольору обличчя. Це засіб необхідно наносити також і на нижню повіку, і під брови. Потім обличчя і повіки потрібно припудрити. Це дозволить легше і рівномірніше наносити тіні і не дасть їм скататися протягом дня.
3
При використанні кремоподібних тіней пудру застосовувати не потрібно. Світлі тіні починають наносити на внутрішній куточок очі , растушевивая їх по всій верхній повіці, до зовнішнього його краю. Для глибоко посаджених очей світлі тіні наносять також за зовнішній куточок очі .
4
Темні відтінки тіней можна використовувати для додання виразності і контрасту глибоко посадженим очі м. Але наносять їх тільки на складку верхньої повіки, у зовнішнього куточка очі . У такому випадку ефект зорового збільшення око не буде зіпсований.
5
Для збільшення виразності очей можна використовувати підводку, яку накладають на верхню повіку. Нижню повіку підводять білим олівцем для очей, що візуально їх збільшить.
6
Щоб красиво нафарбувати глибоко посаджені очі , потрібна сіра або ж коричнева туш для вій. Чорну туш використовувати не рекомендується, тому що можна зіпсувати раніше досягнутий ефект коригування форми очей. Відмінним варіантом у цьому випадку буде удлиняющая і підкручують туш для вій, а також туш з ефектом «екстра-об'єм».
7
Звичайно ж, це всього лише загальні поради по макіяжу глибоко посаджених очей. Якщо ж ви хочете добитися ідеального мейк-апу, зверніться на прийом до професійного візажиста.