Як приготувати розчин для інгаляції.

Вдихання лікарських засобів називається ингаляцией. Цей спосіб лікування ефективний при боротьбі із захворюваннями органів дихання: риніт, ларингітом, тонзилітом, бронхітом і пневмонією. До того ж за допомогою інгаляцій проводять профілактику бронхіальної астми та купіруют що почався напад. Інгаляції хороші тим, що діють локально і практично не викликають системної вплив на організм.
Інструкція
1
Підігрійте до 40 градусів склянку кип'яченої води і додайте туди трохи питної соди. Цей розчин за складом і принципом дії нагадує лужну мінеральну воду. Його ефективність при лікуванні простудних захворювань давно визнана лікарями. Відразу після процедури у хворих починає відходити мокрота, що полегшує перебіг хвороби і наближає до одужання. Для лікування потрібно залити розчин в інгалятор, а при його відсутності підігріти рідину і дихати теплим паром над каструлею.
2
Залийте склянкою окропу столову ложку сухих евкаліптового листя. Настоюйте їх близько 20 хвилин, після чого додайте туди по 4 краплі ментолової масла і йоду. Інгаляції з використанням даного розчин а добре допомагають при бронхіті.
3
Заваріть в склянці окропу столову ложку сухої трави ромашки, стільки ж череди і кілька листів чорної смородини. Настоюйте їх протягом години. Потім трохи підігрійте настій в чайнику і, надівши на його носик картонну воронку, дихайте теплим паром. Температура рідини повинна бути не вище 40 градусів, інакше можна обпектися. Даний розчин зніме запалення і допоможе при сухому кашлі.
4
Приготуйте розчин для інгаляції з додаванням лікарського засобу, призначеного лікарем. Для цього вам буде потрібно фізіологічний розчин, який використовується в якості основи для приготування практично будь-якого інгаляційного розчин а. Його можна купити в аптеці або зробити самостійно, розмішавши в літрі води 9 г кухонної солі. Лікарський препарат у рекомендованій дозуванні розлучається в фіз розчин е і заливається в інгалятор.
Зверніть увагу
Під час інгаляції і протягом години після її проведення не можна розмовляти. Також не рекомендується виходити на вулицю і дихати прохолодним повітрям.
Корисна порада
Проводите інгаляції не раніше, ніж через годину після їди. Прийом їжі протягом години після вдихання ліки також протипоказаний.